Používame cookies. Viac informácií tu. OK

V ktorom týždni tehotenstva vám sex pomohol k pôrodu?

zuzanka.j
31. aug 2011

viem, ze nie u kazdej to funguje, ale bola by som rada, ak by sa tu nazbieralo par odpovedi - pre zaujimavost 😉 a este mozete napisat doplnujuci udaj, ze za ako dlho po styku nastala porodna cinnost. dakujem 🙂

vefi89
31. aug 2011

42 😀 😀 deň pred plánovanou vyvolávačkou 😀 ani nie 8 hodín a krpec bol vonku 😝

sssimi
31. aug 2011

My sme sexovalo o dušu aj 3x denne a nakoniec mi malú vyvolali v 42tt. Možno to pomôže vtedy ak žena celé tehotenstvo sexuálne abstinuje.

berus222
31. aug 2011

nam to nepomohlo

martinex
31. aug 2011

ani nam to nepomohlo 😠

asma
31. aug 2011

xixiix nam to pomohlo bola som doma ale uz otvorena na tri prsty a tyzden sme len tak cakali kedy to pride xixi potom sme si o osmej vecer dali jedno ciselko xixixi a bolo to mala sa narodila rano o 4,14 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
31. aug 2011

cele tehu takmer bez sexu ku koncu som sa snazila muza prehovorit ze neublizi ale s takym balonom sa nedalo a inu polohu neoblubujeme. nakoniec privolil pre mna to bolo vrcholne neprijemne a on v ociach strach aby nam neublizil. Takze o nicom a tyzden na to som rodila takze to nemalo ziadny vpliv na porod.

alex2201
31. aug 2011

nám taktiež nie 😉 prenášali sme a nakoniec nás ukončili sekciou

lenka.s
31. aug 2011

nepomohol 😀

lucka1987
31. aug 2011

my sme sexikovali tento tyzen a nakoniec na poradni ze sme sa ani o kusok od minulej poradne neotvorili. asi treba viac sexovat alebo neviem 😀

ajca123
31. aug 2011

Nam to nepomohlo a su to len reci 🙂 ked sa tvoje babo rozhodne samo ze chce ist von tak pojde a ked nie pojde vyvolavacka 🙂

li_la
31. aug 2011

39 a pomohol... aj keď my sme sa stále... 😀

moncicatko19
31. aug 2011

nam to nepomohlo.....ani pocas tehotenstva sme nesexovali ...ja som nemala chut a muz sa bal 🙂 a ajtak sa palko narodil v 37 tyzdni

renatkas
31. aug 2011

ani nam nepomohol, aj ked aj lekar aj sestricka tvrdili ze je to zvykne ucinkovat skvele. Mozno by som to viac specifikovala, mozno orgazmus pomaha ale v takom vysokom stadiu tehu neviem ci ho niektora zazije, kedze bolia krize, tvrdne brucho a chceme mat cim skor po tom 😀 Ale aj tak ako dovrsim 38tt tak postel tras sa 😀

janulienka1
31. aug 2011

Tak ani nám nepomohol,len som sa viac otvorila ,potom vyvolavačka 😎

dena
31. aug 2011

den pred nastupom do nemocnice...ale pomohlo to iba pri prvom 🙂

bezaz
31. aug 2011

v ziadnom 😖 😅

stut
2. sep 2011

Neviem či pomohlo práve toto ,nebol to sex ako taký ale o 4 hodiny sme boli v pôrodnici, dodnes sa nevie s určitosťou čo presne spúšťa pôrod ale myslím že akákoľvek fyzická námaha ho môže spustiť. Nie som odborník ale je to vlastná skúsenosť.

hilaris
2. sep 2011

ja si myslím že pomohol. už som bola 6 dni po termine a hrozila vyvolavacka tak sme to skusili. ked ma prijali, povedali že to asi pojde aj samo nakoniec :D a šlo. myslím že je to ale veľmi individuálne

locko007
2. sep 2011

Dva dni po termíne (streda) sme boli u lekára a ten povedal, že sa vôbec neotváram. Lekár mi povedal, že si dáme rande ešte v stredu o týždeň, že u mňa pôrod ešte nehrozí. Ja som už bola nešťastná, lebo som už mala toho môjho tehotenstva plné zuby. Tak hneď po poradni sme sa na to vrhli a vo štvrtok večer som už dostala bolesti a v piatok ráno o 8 sme už boli rodičmi.

rora
5. okt 2011

tak neviem ci pomohol, lebo my sme mali sex asi 7 hodin pred porodom. bola som v 38tt a nic nenasvedcovalo tomu ze o par hodin porodim 😀 mozno to bola nahoda, mozno nie...

sebastianko5576
6. jan 2016

Ahojte baby ...som 37tt a chcem to skúsiť privolať pôrod sexom ...dúfam že to zaberie uz nezvladam tehotenstvo...

susminka
6. jan 2016

Nám nepomohol. Ani v jednom prípade...

melll
6. jan 2016

Aj ja som 37.tyzden a prave sme to skusili.Tak uvidime 🙂

evittam
6. jan 2016

@melll Nám v 39.tt...Ale nebolo to cielene - tak to vyšlo 😉 😀

ajka006
6. jan 2016

ani nám nepomohol, my sme skúšali všetko možné, už aj lekári sa smiali a nakoniec dcéra prišla na svet v deň pamätnej víchrice, kedy "padli Tatry" - doteraz sa smejeme kto vyvolal koho, či dcéra víchricu alebo víchrica ju 🙂

kukuricka1
6. máj 2017

Nie samotny sex pomaha,ale prostaglandiny ktore obsahuju spermie..takze hlavne nezabudnut nane😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli