Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Veľmi intenzívne pohyby

tomika
13. júl 2012

Mali ste niektorá velmi intenzivne pohyby,ktoré boli aj bolestlivé a prekážali vám?Toto je moje tretie tehu,ale v prvych dvoch som až takéto intenzivne nemala.Už sa bojim že mi maličké roztrhne maternicu.Vtedy ani chodiť nevládzem,musim si sadnuť a držať bruško.Dufam že je to prirodzené,a nič zlé sa nemože stať.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xlucia
13. júl 2012

@tomika treba ist na sono a skontrolovt aj prietoky, ak sa takto hybe narazovo, ci babo neskrti pupocna snura alebo sa nieco nedeje

mg25
13. júl 2012

@tomika áno,môj drobec je šialene živý, občas mi až slzy vyhŕknu ako to bolí, keď vypučuje riťku smerom von 🙂 A prietoky sú ok.

tomika
autor
13. júl 2012

@xlucia dufam že všetko je ok,na poradnu idem až 25.7.ale spomeniem to dokimu.

@piacere @mg25 tak nie som sama 🙂 a to ešte je tak intenzivne aj v 38tt??Teraz com čitala že po 34 tt už bábetko má málo miesta a tie pohyby nebudu až také prudké.

mg25
13. júl 2012

@tomika no aj mne to vraveli....môj zrejme zdedil hyperaktivitu po mne 😅 aj v nemocke pri hospitalizácii sa sestričky vždy smiali, že je to poriadne živé bábo 🙂 ja mám práveže pocit, že najbolestivejšie je to teraz, posledné 2tt 🙂 Držím prsty, určite bude všetko ok.

tomika
autor
13. júl 2012

@katren dakujem.A som hladala a nenašla som takuto tému 😅

katren
13. júl 2012

@tomika ved to nevadi 😉

katren
13. júl 2012

@tomika ja som ju citala ked som cakala Miska, tak som vedela, ze taka nejaka bola 😉

romea
13. júl 2012

Ak je babatko v poriadku napr.ta pupocna snura tak bude aktivne aj po narodeni ako nasa princezna ona kopala stale a vypucovala sa teda a vsetci sa smiali ze co vyvadza ked 15 minut bola ticho uz som sa bala ze co sa deje. Ale v noci spavala a cez den si to vynahradzala 🙂 a inak u mna to bolo aj tym ze mam slabsiu brusnu stenu a svaly takze som to citila intenzivnejsie. Je to tvoje tretie babetko a po dvoch tehu uz tie svaly mozno nie su take pevne preto citit viac. Ku koncu tehu som bola uz aj z toho unavena a kopala este medzi kontakciami 🙂 a ked som zjedla sladke vtedy najviac asi dostala vela energie. Teraz je to male sidlo co sa nrzastavi a nesedi viac ako 5 sekund. A kazde tehu a babo je samozrejme ine mamina hovorila ze ja som bola aktivna az moc a sestra lenivec ta ju ale nenechala vyspat v noci ja zas opak 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli