Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Žiadny sex a aj tak mám bolesti

domca1987
11. júl 2014

Ahojte maminky 🙂 chcem s Vami podebatit otom,či aj vy mate take neake bolesti tam dolu aj ked nesexujete. Ja sa cítim ako keby som sexovala celu noc a nemožem ani nohy roztiahnut.Neviem co to je pripadá mi to ako svalovica čičo ☹

lady511
11. júl 2014

@domca1987 skus podrobnejšie napísat čo ta bolí,,v ktorých miestach..ja soms a takto cítila len vtedy ked som naozaj sexovala viac hodín 😀

domca1987
autor
11. júl 2014

Taka bolesť ako keby som to robila od rana do večera a na druhy den nevies ani chodit.... neviem to opisat ...celý podvozok 😖 aj by som zavolala dokimu ale maju dovolenku..

mimi8814
11. júl 2014

@domca1987 nooo, kedze si v 31 tyzdni, podla mna sa telo pripravuje na porod...ja to mavam tiez niekedy pocas dna...je to asi roztahovanie sliach, klbov a svalov v tej oblasti....

cristi
11. júl 2014

myslim,ze je to sposobene tehotenstvom a rastucim bruskom 🙂 tie bolesti su len signalom rastucej maternice , roztahovanim svalstva v dolnej casti brucha.Ale ak mas akekolvek pochybnost,popytaj sa tvojho lekara. 🙂

domca1987
autor
11. júl 2014

mimi8814 ja maaaam taky strach,že až no... 😒

skoricaxx
11. júl 2014

K lekárovi - ihned aby neslo o predcasný porod

domca1987
autor
11. júl 2014

ale to už trvaaa tyžden...malinka sa hybe o 106 ...a ja väcsinou len lezim,kedze mi moj manžel nedovoli ani umyt riad....

mimi8814
11. júl 2014

@domca1987 ked mas strach tak chod radsej k lekarovi, za to nic nedas....aspon ta ukludni....na poslednej poradni bolo vsetko ok?

domca1987
autor
11. júl 2014

Vsetkoooo super ,povedal,že le ten opuch nôch ale inak vsetko super,keby nemal dovolenku tak už som tam prva v cakarni....

ematko29
11. júl 2014

@domca1987 ja som to v predchadzajúcich tehu tiež takto pocitovala.je to asi tlak už v takom štádiu.

domca1987
autor
11. júl 2014

ked budu este neake ine priznaky na pp tak utekam.... nic nenecham len tak.. ale aj tak vaam noc dakujem 🙂

majkapatko
13. júl 2014

@domca1987
Ja som tieto bolesti mala pred 4 tyzdnami take intenzivne, ze som sla vecer na pohotovost, bala som sa, ze zacinam rodit. Ja som sa citila tak, ako keby som presla 50 m na bicykli, tak ma cela panva odspodu bolela... Lekarka ma dost dlho vysetrovala, sono trvalo hodnu chvilu, po skonceni povedala, ze sa uz zacina roztahovat panva a vsetko s tym suvisiace, ale ze zatial sa neotvaram. Mala bola dostatocne vysoko, od nej ten tlak na panvu pochadzat nemohol. Mala som na nasledujúcich 48 hodin prikazany prisny klud na lozku. Zaroven som dostala tabletky zeleza a 3xdenne magnézium. Pomohlo to. Doteraz nemozem chodit viac ako dve hodky v kuse, lebo znova citim, ze sa "tam dole" cosi deje, ale staci, ze sa po zvysok dna setrim a rano je znova vsetko ok.
Pri prvom synovi som ziadne bolesti nemala a tak ma tiez zaskocili. Asi bude cosi pravdy na tom, ze kazde tehotenstvo je ine. A ani nemladnem 😉

ppavlinaa
30. aug 2014

Ja mam to iste uz dva tyzdne,bola som s tym u lekara a tiez je to vraj len roztahovanie a priprava na porod.nic ine nenasiel,ale ja som len 26/27tyzden ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli