Ako ste si krátili čas počas tehotenstva?

20. júl 2022

Ahojte, ako ste si krátili čas počas tehotenstva? Som prvorodička, aktuálne v 4. mesiaci a mám pocit, že sa mi čas neskutočne vlečie. Nie som PN, robím väčšinu času z domu, no je leto a prišla fakt nejaká uhorková sezóna, že nie je moc do čoho pichnúť. Plávať nemôžem, ani športovať. Manžel je rozcestovaný, kamošky mám ďaleko od seba. Mám pár dobrých kolegýň, ale stretávame sa len občas mimo práce. Navyše, stále ma trápi dosť veľká únava, takže večerné posedenia v meste moc nezvládam a keď niečo robím, rýchlo sa zadýcham. Miestami fakt neviem, ako si vyplniť deň...

riskoh
20. júl 2022

Ja som vela citala,urobila som si statnu skusku z CJ, pokial som vladala este nieco s domom sme porobili a presne v lete som si pekne davkovala vsetko o ovocie a zeleninu zo záhradky pre babo na prikrmy

mikadooo
20. júl 2022

Robila som a spala 😄. A chodila na poradne. To bolo asi tak všetko...😄.

syslik81
20. júl 2022

ja som vela chodila ... prechadzky kym som vladla cize do porodu :D

ropucha6
20. júl 2022

Preco nemozes sportovat? Inak chcela by som toto, ja som 20tt a mam pocit, ze ma asi picne 🙂 v robote klasika vela, teraz sme mali svadbu, kupujeme dom, takze miliarda zariadovaciek, stahovanie a pod. Inak som tiez unavenejsia, tak som chcela pridat sport niekde plus by som mala konecne dokoncit aj nejake skusky v robote, ale to asi nedam. Keby mam fakt cas, idem plavat, na gravid jogu, stretnem sa konecne s tymi, komu to uz 2 mesiace slubujem a citam.

autor
20. júl 2022

@ropucha6 lebo sa zadýchavam aj pri bežnej prechádzke a do minulého týždňa som brala lieky na podporu a udržanie tehotenstva, vtedy je lepší kľudový režim.. najbližšiu poradňu mám 5.8. tam sa chcem dohodnúť s lekárom, či by som mohla aspoň plávať

autor
20. júl 2022

@riskoh ja som žiaľ v byte... moji rodičia a svokrovci majú síce domy na dedine, no teraz nedávno sme u nich boli a navyše všetci sú cez deň v robotách.. takže neviem, čo by som tam robila

petronellla87
20. júl 2022

Tak ja prídem.z práce okolo 3tej, dačo popracem a idem citat😆 aj teraz som si kúpila tri nové knihy. Začala som tiež pestovať pokojovky(tu mam zmiešané uspechy😆) a každý deň varím - to som nikdy doteraz nerobila ale chlap chodieva po práci na stavbu a chce jest 😀😀v tom varení mam úspechy tiež zmiešané... A až budeme vedieť co čakáme tak oprasim háčik a začnem hackovat

domi995
20. júl 2022

Ja som sa naučila háčkovať..sama, cez YouTube videá a veľmi ma to napĺňalo, najmä keď som háčkovala vecí pre bábo v brušku, predstavovala som si ako to bude nosiť 😀 nenechaj sa odradiť ak ti to zozačiatku nepôjde alebo to nebudeš chápať, bola som na tom rovnako..inak je tu aj fajn skupina Hačkovanie - milé baby určite rady pomôžu

PS. Kým som nezačala, bola som presvedčená že mi to nikdy nepôjde lebo som nebola vedená k ručným prácam..ale fakt ma to chytilo a čas v tehotenstve krásne vyplnilo

petronellla87
20. júl 2022

@domi995 potvrdzujem... Tiež som sa naučila sama z youtube a to som teda dosť nezrucna😆

ropucha6
20. júl 2022

@autorka ak si brala lieky, to je ine, to radsej skonzultuj. Zadychavam sa aj ja, normalne sa ma hodinky pytaju, ci trenujem a to sa napr len ponahlam na autobus 🤦‍♀️ Preto chcem nieco viac robit

zorkahorka
20. júl 2022

Chodila som na prechadzky, kukala,co maju v obchodich.a citala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre