Lívia verzus Lýdia

ikina30
7. feb 2018

Ahojte, neviem sa rozhodnúť medzi dvoma menami - Lívia a Lýdia. Ktoré sa vám páciviac? 😊

maxinaca
7. feb 2018

Lívia

katka1416
7. feb 2018

Lýdia 😉

tayluska
7. feb 2018

Lydia

lavieenrose
7. feb 2018

mne Lydia

lintu
7. feb 2018

Livka, Liv, Livika a pod. zneju lepsie ako obmeny Lydie 🙂 A dokonca sa jej mozno aj viac ludi trafi so spravnym ickom v mene :D

eribel
7. feb 2018

Jednoznacne Lydia, uz nad tym ani neuvazuj ☺ ...... ale nie, srandujem, je to VASE rozhodnutie, v jedno rano sa zobudis a budes si ista vyberom, vsetko musi dozriet....a mozno to bude nejake uplne ine meno ☺....ale stojim si za svojim, za mna jednoznacne Lydia.....pride mi modernejsie 😉

citronely
7. feb 2018

lydia

ellieellie
7. feb 2018

Lívia

ikina30
autor
7. feb 2018

Obom sa nám viac páči Lívia, ale významovo u mňa jednoznačne vyhráva Lýdia. Nemôžem si vybrať....☹

ellieellie
7. feb 2018

@ikina30 Tak dajte Líviu, keď sa vám páči viac. Kto sa jej kedy bude pýtať na význam jej mena?

eliene
7. feb 2018

Lýdia je 🔝💗

iwesska
7. feb 2018

Urcite Livia-ako bolo spomenute,ma krajsie obmeny mena,resp.kazda skratka znie dobre. Lydiu bude stale Lydka 😟

alobalka
7. feb 2018

Lívia má viacero obmien: Liv, Livi, Livka, Lívia, Livina, Liva, Livijka, Livuš. ..
Lýdia menej: Lydka, Lyduš, Lýdia, Lydi?

Lívia mi príde modernejsie, univerzalnejsie, aj foneticky sa lepšie vyslovuje. ..

linddi
7. feb 2018

Za mna livia. Poznam lydiu a vsetci ju volaju lyda.

siska53
7. feb 2018

@ikina30 mne sa paci Livia.

reni1512
7. feb 2018

Lydka...mame v rodine 🙂 nezvycajne a krasne

bibina32
7. feb 2018

Livia

evinaz
7. feb 2018

Ja by som prihliadala aj na priezvisko. Ktore lepsie znie s priezviskom.

hanata
7. feb 2018

Livia je krajsie. Lydia su vlozky.

kikina84
7. feb 2018

Lýdia to je ako názov vložiek
.keď tak Lívia 😒

ikina30
autor
7. feb 2018

@evinaz Obe pristanú k priezvisku 😊.... Nikdy som si nemyslela, že výber mena môže byť až tak komplikovaný 😊🙄

ikina30
autor
7. feb 2018

@kikina84😃😃... to som skutočne nevedela 😃

ikina30
autor
7. feb 2018

Aké meno ste dali svojím ratolestiam? 🙂

mimer
7. feb 2018

Pred 15rokmi,moj ocino vybral pre sestru meno Lydia-ze ppstavi vsetkych do pozoru. Veru,tak aj bolo/je. Myslim si,ze to meno ma nieco do seba. Len aby sa nenarodila v znameni baran. Naši maju doma veru "radosti" 😊😊😊😊

jurinecka125
7. feb 2018

lydia

sojaso
7. feb 2018

Za mňa.... Lívia ;) dá sa povedať všelijako a stále pekne, napr. Aj Lili

simsalabim
7. feb 2018

Dcera ma kamosku Lydiu. Doma ju volaju Lyduska, dlho aj kamarati ju tak volali, teraz je uz Lydka alebo Lydy. Male deti ju volaju Linduska, lebo sa s takym menom nestretli 🙂
Jednoznacne je to meno, ktore ked na ihrisku zavolas, tak sa otoci len jedno dievcatko, co po vsetkym Emkach, Sarach a pod. povazujem za velke plus.

ave17
7. feb 2018

Lýdia je pre mňa hnusne,u nás sa tak vola veľa žien z čiernej komunity. A vždy to bude Lyda,no hnus.Lívia je krajšie,milšie.

bialica
7. feb 2018

@eribel nie v jedno ráno 😀, pri pohľade na novonarodené dieťatko bude jasné, ako sa bude volať... náš malý mal byť Pavol, po nebohom dedkovi... ale keď sme ho prvýkrát zbadali vedeli sme, že je to Milko (Miloslav) 😀

Mimochodom Lýdia je dosť tvrdé meno, Livia na mňa pôsobí nežnejšie 🙂 @ikina30 ... ale platí to, čo som napísala vyššie 🙂

karmen118
7. feb 2018

Mne sa páčia obe mená, ale asi viacej Lívia, ja som tiež rozmýšľala pre dievčatko nad menom Lýdia, ale muž ma zarazil, že tak podobne znie jedna značka vložiek, že to určite nie, že sa jej budú posmievať 😨😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre