Nuda na rizikovom tehotenstve.

17. mar 2020

Ahojte, chcem sa spýtať čo ste robievali keď ste boli na rizikovom tehotenstve ? Mne doktor nariadil moc nebehať a oddychovať čo najviac sa dá, navyše teraz keď je situácia aká je, nikde sa nedá ísť len byť doma..
ja už som asi mesiac doma a stále to iste.. vstanem, spravím si raňajky, pozeram telku, idem na dvor vypiť kávu a potom opäť pri telke... som totálne znudena z tohto 😖 poraďte nejaké typy ako Vám to ubehlo rýchlejšie, čo robiť a pod.. lebo mna už ide poraziť :( ďakujem

jaskolka
17. mar 2020

Krížovky, ručne práce, čítanie kníh, omalovanky pre dospelých, učenie sa cudzieho jazyka cez slúchadlá,dokonca boli nejaké ženy, čo upravovali diplomové práce na počítači, predkladali atď. Všetko môžeš robiť doma z gauča, vyložene nohy, čiže sa nenamahas, ale čas je užitočne strávený

kiki68
17. mar 2020

Ja teda trosku vobec, to som robila asi par dni a potom uz nebolo cons netflixe pozerat. Takze som vybalila caky paky a vratila sa k malovaniu, idem porobit nejake detske knizky nez pride maly na svet a uz nebude cas na hodiny pidlikania nejakej macacej srsti. Potom cvicim tehu jogu, poupratujem co sa da, robim e learning nemciny, bo mam este furt gramatiku ako blb. Teraz ponukaju prestizne uni kurzy kadecoho zadarmo. Takze mozes studovat co Ta bavi. Zvazujem aj tam nejaky seminarik historie, filozofie, no co na proste bavi. Da sa aj nenudit. Vidis ja ani balkon nemam, mozem iba kukat ako bytova macka z okna 😂 bo spacirky su off

kittyna5
17. mar 2020

Ja som doma od polovice decembra a nenudím sa 🤷🏻‍♀️ doobeda si pospím, naobedujem sa a spím ďalej 😄 môžme byť vďačne, že môžme byť doma 🙂 treba vydržať, držím palce

monca0021
17. mar 2020

Joooj buď rada že nemáš nakazené len ležať s vylozenymi nohami😂 take rizikové som mala ja plus viac krát v nemocnici no a vydržali sme a zajtra ma čaká sekcia, užívaj si to kým môžeš oddychuj čo najviac veď aj tak by si nikam nechodila keďže sa toto deje vo svete 🙂

jajka71
20. mar 2020

Oddychovat oddychovat a oddychovat, v case rizikoveho sme este byvali v byte so svokrou, ta mo vzdy nechala domacu ulohu, ze oddychovat budem v posl. Trimestri (nedockala som sa), potom prisli komplikacie nezvladnute najvysie post.lekarkou a odvtedy mam o zabavu s 5r predcasniatkami postarane....este 3r som ich vynasala na 2he nadzemne, nebyt susedov, neviem neviem...dnes uz nastastie v dome a na dvore si "uzivame" karantenu....ale odporucam oddych kym to ide.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre