Predpôrodné kurzy v Bratislave

lui_free
8. feb 2018

Ahojte mamičky a tehuľky, chcela by som sa poradiť a popýtať sa Vás na predpôrodné kurzy, psychoprofilaktické prípravy na pôrod, tehotenské cvičenia etc. Najlepšie všetko v jednom 😃
Vedeli by ste mi prosím odporúčiť takéto niečo v Bratislave a okolí?
Ďakujem za každú radu!

gayano
8. feb 2018

Martina Didekova - porodna asistentka - priprava + cvicenie. Vybornaaaaaa, pochybujem , ze je v Ba nieco lepsie .Naozaj vysoka odbornost a starostlivost. Pride ti aj k porodu ak sa dohodnete, stara sa o teba pred porodom, pocas aj po, ked uz si davno doma a mas napr. problem s kojenim. Odporucam.Vygoogli 😉

ksebejka
8. feb 2018

Inak toto aj mňa zaujíma. Mám nejaké odporúčania na duly ale ja by som radšej zdravotničku s praxou z nemocnice...

nikusiak9
8. feb 2018

gravifit, tam mas vsetko.
ja som tam chodila na tehotenske cvicenia

tana85
8. feb 2018

ja som si nasla certifikovanu dulu, ktora k nam prisla 3x a potom este 2x po porode lebo bola aj laktacna. nelutujem, aj ked to vyslo viac ako skulinova priprava. mala cas len na nas, vela sme sa pytali a rozpravali, psychicky ma dobre pripravila a aj vdaka nej som sa porodu nebala. inak som bola na jednej skupinovej priprave, niekde v okoli mileticovej, neviem preco tam a ako som sa k nim dostala, ale davali potvrdenie do tehuknizky, v zasade som sa tam ale nic nove nedozvedela

ada2192
22. feb 2018

Materské centrum Rybka v Bratislave vo Vrakuni, bola som veľmi spokojná

barbishkamiracle
5. mar 2018

Miracle studio v centre BA.
TOP starostlivost a odbornost.

ksebejka
5. mar 2018

@barbishkamiracle až na to že sa k Vám nedá ani dovolať ani neodpisujete na emaily

barbishkamiracle
5. mar 2018

@ksebejka mrzi ma,ak si sa k nam nedovolala. Recepcia je 12:00-19:00, mail si kedy pisala?
Tento tyzden otvarame nove kurzy, tak je toho naozaj viac. Napis mi na miraclestudioba@gmail.com

ksebejka
5. mar 2018

@barbishkamiracle no veru - stale mi to hlasi ze ste odpojeni... a pisala som na adresu 'miraclestudioba@gmail.com' po 12.02.2018 13:25

barbishkamiracle
5. mar 2018

@ksebejka posli mi do spravy cislo 😊. Zavolame spät. Dakujem.

ada2192
20. mar 2018

Výborná predpôrodná príprava s dulou a cvičenia pre tehotné sú aj v Petržalke priamo v poliklinike na Šustekovej v štúdiu Gravifit....taktiež odporúčam

evicka530
20. mar 2018

http://www.pripravana-porod.sk
Aj prednášky, aj cvičenia

barbishkamiracle
17. apr 2018

nove kurzy cviceni pre tehotne od 2.5.2018 a predporodna priprava uz 23.4.2018 4 x 90min.
miracle studio Ba

bagi
5. mar 2019

Od aprila bude aj rodinne centrum daisy v rovinke mat vikendovy predporodny kurz so skusenou porodnou asistentkou.

bagi
18. mar 2019

@bagi este maju 4 volne miesta v daisy na predporodnu pripravu.

ivka999
7. okt 2020

Predporodny kurz puestany

ivka999
7. okt 2020

Predporodny kurz Piešťany

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre