Čakanie na výsledok tripple testu

moni221
3. apr 2013

Ahojte, vcera som si odniesla krv na tt test, vysledok ma byt za tyzden, ale bojim sa , co i len na to pomyslim, dufam ze vsetko bude ok ...ako ste to prezivali vy? Vela som toho o tom citala..dakujem za vsetky nazory

martina364
3. apr 2013

aj ja cakam na vysledky

zivika
3. apr 2013

@moni221 vobec nad tym nerozmyslaj, ani sa nestresuj...vysledok to aj tak neovplyvni 😉 a koniec koncov, nech je vysledok akykolvek, nikdy nie je 100%...inak pre toto niekedy nenavidim internet, mozes najst akekolvek info a v takychto pripadoch je to viac na skodu ako na osoh 😒

karin1234
3. apr 2013

Presne ako pise
@zivika nestresuj sa, kazde tehotenstvo je ine, hlavne je byť v klude apohode.

pingu1
3. apr 2013

pri prvom tehu som trpla, teraz som si sem tam spomenula.. ale vzdy som volala aj ked mi hovorila sestricka, ze v pripade zlych vysledkov volaju

pufa
3. apr 2013

@moni221 ach tie triple testy. Kiezby ich zrušili. Toľko zlého narobili kopu ženám, aj mne. Nemajú bohvieaku vypovednu hodnotu, skús sa na nich príliš neupinat. Dôležitý je ultrazvuk v 13.a 20.tyzdni.

moni221
autor
3. apr 2013


@martina364 aj ja cakam v septembri 🙂

ivana166
3. apr 2013

Jaaaaj,tie triple testy by mali zrusit. Mne pri druhom synovi vysli 2x pozitivne vysledky na downov syndrom a mam zdraveho syna. Zbytocne som sa stresovala,bola na odbere plodovej vody kde to vylucili ale aj tak som trpla ked sa maly narodil.

martina364
4. apr 2013

kolkeho?ja 21 🙂 uz aby to tu bolo...si medzi septembrovkami?asi nie ked to nemas v profile..

moni221
autor
4. apr 2013

Ano do profilu som to nedala ale prvy termin mam na 22 september 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre