10. týždeň a tehotenská cysta
včera som mala pichanie na ľavej strane pod bruškom, išla som večer do nemocnice a doktorka ma vyšetrila, všetko je v poriadku, ale že mi praskla tehotenská cysta a je to normálne. už ste sa s tm niektorá stretli?
včera som mala pichanie na ľavej strane pod bruškom, išla som večer do nemocnice a doktorka ma vyšetrila, všetko je v poriadku, ale že mi praskla tehotenská cysta a je to normálne. už ste sa s tm niektorá stretli?
@cicak ja som v 9tt dostala zápal priedušiek a pichalo ma pri každom zakašľaní v podbrušku. Radšej som išla na pohotovosť a vraj som mala malý hematóm, tak si ma tam nechali týždeň. Pekne som si oddýchla, doliečila priedušky a do práce ma už nepustili celé tehu, vraj som už riziková. Tak som si pekne užila leto a teraz mám krásne zdravé dievčatko a celé tehu bolo úplne v pohode 😉 Neboj, všetko bude o.k., držím palce