10. týždeň a tehotenská cysta

cicak
15. jan 2014

včera som mala pichanie na ľavej strane pod bruškom, išla som večer do nemocnice a doktorka ma vyšetrila, všetko je v poriadku, ale že mi praskla tehotenská cysta a je to normálne. už ste sa s tm niektorá stretli?

aprilka9
15. jan 2014

@cicak ja som v 9tt dostala zápal priedušiek a pichalo ma pri každom zakašľaní v podbrušku. Radšej som išla na pohotovosť a vraj som mala malý hematóm, tak si ma tam nechali týždeň. Pekne som si oddýchla, doliečila priedušky a do práce ma už nepustili celé tehu, vraj som už riziková. Tak som si pekne užila leto a teraz mám krásne zdravé dievčatko a celé tehu bolo úplne v pohode 😉 Neboj, všetko bude o.k., držím palce

afrika
15. jan 2014

@cicak v tomto tehu som mala myslím, že 4 cysty na začiatku tehu (do nejakého 10 tt) a taktiež samé zmizli 🙂 a všetko bolo v poriadku 🙂

cicak
autor
15. jan 2014

@aprilka9 @afrika ďakujem 🙂

kathrin17
17. jan 2014

@cicak aj ja som msla obrovsku cystu 10x10cm na prravom vajecniku.Praskla mi dna krat a priserne to bolelo,aj som spinila dva tyzdne,ale chvala bohu sa stratila a vsetko je dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre