Ak mamička v 37. týždni prežije šok, zanechá to následky na bábätku?

leapo
3. jan 2017

Ahojky som mamina na materskej máme krásneho 4 mesačného synčeka. Všimam si že sa mi v spánku strháva a taktiež sa s dosť prudkým plačom budí. Domáce prostredie mame kludné preto mám obavu či to nemôže byť následok šoku ktorý som utrpela pri autonehode v 37 týždni. S toho dôvodu sa nám drobček narodil skôr a cisárskym rezom. Je možné že by ho ta nehoda ovplyvnila?

madana
3. jan 2017

@leapo deticky sa zvyknu strhavat v spanku....ja by som to takto nevidela,ze je to tou autonehodou,aj ked vylucit sa to neda....ak by to aj bolo tym,vyrastie z toho ani sa nenazdas

alexandraalexandrova
3. jan 2017

@leapo jasne ze to moze byt tym..dieta vsetko vnima aj v maternici...urcite pomoze mat ho v satke vzdy ako sa da, spolocne spanie, blizkost...aby sa citilo v bezpeci...

glorikarebeka
3. jan 2017

@leapo neboj jeho to prejde,uz sa mu aj vselicko v spanku zda a ak ti kludne zaspava sam tak by so ho na satku neucila a moze ho aj brusko pobolievat,chlapci su na to viac citlivy,moja st.dcerka ked mala 3 mesiace uz jej aj zubky isli....a lekara si sa pytala?

majaxy
3. jan 2017

Či to bolo pre to, alebo nie, je to jedno. Máš krásne zdravé dieťatko tu a teraz, tak mu daj lásku a trpezlivosť, aby to dieťatko cítilo, a časom sa to urovná 🙂

leapo
autor
5. jan 2017

@glorikarebeka
Sk lekárkou som sa o tom ešte nerozpravala ale pri najbližšej návšteve sa jej určite opýtam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre