Aká Maca je podľa vás najlepšia?

vierocka888
17. júl 2015

Ahojte zienky. Chcela by som poprosit tie, ktore mate skusenosti s korenom Maca, aby ste mi poradili. Aku ste uzivali? Granulat alebo prasok? A pomohla vam na akne z kolisajucich hormonov? Zaznamenali ste aj zmenu v libide? Vdaka za info 🙂

kubena
17. júl 2015

Aj mna to zaujima pripadne tabletky lebo prasok zostava v pohári vela ked sa robi drink. kde je najvacsie percento drogy ? mna kvoli spermiogramu to zaujima

nynyky
17. júl 2015

@vierocka888
@kubena najlepsia je v prasku. My ju uzivame s manzelom. Hodim ju šejkra a rozmixujem poriadne s dzusom, lebo ciste je hnus. Uzivame ju tyzden a zmeny sme obaja zaznamenali. Hlavne sa nam precistil organizmus a takisto mame aj vacsiu chut na sex 😀

kubena
17. júl 2015

@nynyky tak samotne je aj chlorela humus 😀 ale zas ked tam dam lyzicku toho tak na sejkry mi zostane kopec a detto na pohári ak to prelievas ☹ , lepsie su tabletky si myslim

nynyky
17. júl 2015

@kubena nikdy mi nic neostalo a vsetko sa pekne rozpustilo. Mne macu odporucil lekar a ze v prasku je najlepsia a najrychlejsi ucinok. My vsetko znesieme ked nam to pomoze k babatku 🙂

kubena
17. júl 2015

@nynyky myslela som že to zostane na pohári, veď keď aj džús píšeš nevypijes ho úplne A zostane ti na stenác. držím palce aby to dobre dopadlo, nám pomohol folandrol na spermosky A teda bol O dosť lepší speemiogram ako predtým A teda vychádza to aj lacnejšie ako toto ale prezentujeme situáciu dosť báb to čo užívali dlhšie považujú iba za placebo a tahac peňazí

nynyky
17. júl 2015

@kubena uvidime, ale citime sa dobre po nom a to je hlavne. A zas take drahe to neni. Som kupila 300g za 19 eur bio.

kubena
17. júl 2015

@nynyky ale koľko vám to vydrží keď to beriete dvaja ? prvé účinky sú vždy pri takých veciach poznať až dlhodobo a samozrejme zmena životného štýlu

nynyky
18. júl 2015

@kubena pocitam ze na mesiac

kubena
18. júl 2015

@nynyky no tak hore si písala že už sú účinky ale skôr si myslím že ste ukážkový pár účinku placeba

buba1993
18. júl 2015

@kubena to je jedno či to funguje na placebo efekt alebo z tej Macy. Hlavne, že im to pomáha.

kotatko1232
18. júl 2015

A odjial si to objednavala tu macu

kubena
18. júl 2015

@buba1993 to nie je jedno, jedno by to bolo keby to išlo ibakvôli sexu ale ak to niekto berie kvôli tomu že sa mu má zdravotné pomôcť napríklad pri ivf alebo kvôli spermiogramu tak to vôbec nie je jedno

nynyky
18. júl 2015

@kotatko1232 zlavnomat.sk maju akciu

kotatko1232
18. júl 2015

@nynyky neviem to najst

silviamlnk
14. dec 2018

@vierocka888 Ahoj, ja osobne som dlhú dobu užívala Maca prášok, s ktorým mám dobré skúsenosti. Napriek tomu prášom nemusí sadnúť každému pre jeho špecifickú chuť. Ak chceš o výhodách Maca prášku vedieť viac kukni tento článok - https://sexifit.sk/4-hlavne-dovody-preco-uzivat.... Nájdeš tam tiež odkaz na Maca tabletky, ktoré sú dobrou alternatívou, ak si nevieš rady s chuťou Maca prášku. Dúfam, že som aspoň trochu pomohla ;)

vierocka888
autor
15. dec 2018

@silviamlnk dakujem krasne😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre