Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aké kvapky proti kašľu môžem užívať v 1 trimestri?

mravvcek
22. feb 2012

Prosim vas ake kvapky ste pouzivali,ked ste boli tehulky?

ludkazh
22. feb 2012

ahoj, ja som uživala sirup Hedelix 🙂

janulkan
22. feb 2012

stodal urcite mozes 🙂 pripadne skus "babske" recepty

zuziq8
22. feb 2012

ahoj, ja som pouzivala Stodal, skvely homeopaticky sirup 🙂

wewe22
22. feb 2012

stodal hedelix a gynekolog mi predpisal aj mukosolvan

bobocka
22. feb 2012

hedelix neodporucam-pribalovy letak hovori jasne - "Liek sa nesmie užívať počas tehotenstva a dojčenia, pretože nebol dostatočne testovaný." http://www.zdravie.sk/sz/lieky/showpil/528/8048... mma doma 20ml kvapky,naschval som si to sla pozriet a je to tam.takze treba pribalove letaky citat.kazda tehotna by si mala pribalovy letak najprv precitat a nedat len na lekara ci lekarnika.ja som kupovala isty liek malemu,lekarnicky som sa pytala,ze ako dlho moze byt otvoreny,ona,ze do datumu expiracie v pohode a na letaciku bolo ,ze treba spotrebovat max do mesiaca po otvoreni!!! 😠 tazke doverovat,ale overovat!
co ja viem,tak homeo je vraj bezpecne aj v tehu a pri dojceni.skore uzdravenie zelam 🙂

laryska
22. feb 2012

mne tiez odporucali hedelix

zuzana17
22. feb 2012

Hedelix a aj Stodal, oýtaj sa v lekárni a povedz, že si tehu

nativanativa
22. feb 2012

mne doktorka tiez povedala ze hedelix ....

droby
22. feb 2012

v tehu som uzivala mucoplant aj teraz pocas dojcenia ho mam. a este cibulovy sirup a caj je vyborny proti kaslu 🙂

anjelik2509
22. feb 2012

Ako už písali vyššie, tehotné môžu Stodal, Mucoplant...A opýtaj sa v lekárni a povedz im, že si tehotná, mali by Ti poradiť...😉Skoré uzdravenie 🙂 A čo sa týka Hedelixu, kojím a práve ho užívam, odporučila mi ho lekárnička, som chorá a mám kašel, je tam síce napísané, že v období tehotenstva a dojčenia by sa nemal užívať, ale keď ho môžu aj malé deti do 1. roku, tak neviem, to si protirečia, nie? A chorá je aj moja malá, tak má sirup aspoň v mlieku, inak ho do nej nedostanem... 😒

stanislavao
22. feb 2012

ja som uzivala take pastilky na kasel "Dr.Muller" alebo take nieco. v lekarni budu vediet.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli