mne trhali a prebiehalo to rovnako ako ked som nebola tehotna. Napichali to, vytrhli a hotovo. Boliet to nebolelo vobec, len trosku ked vyprsala injekcia. Zahojilo sa to hned. Asi ide skor o to, aky zub ti trhaju a nie ci si tehotna.
@bytc20 ahoj prosím ta v ktorom tt ti trhali ? Ja som 33tt rozbolela ma osmička a premýšľam si ho dať vytrhnúť. Bolel ma sem tam máličko, ale teraz už viacej .. najradšej by som ho dala hneď preč keď sa bude dat
@bytc20 aha to bolo pri prvom tehu 😀 ,ale bolo to tiez neskorej .. ja si skúsim zavolať na pohotovost či mi ho vytrhnu chcem ho vom neviem či vydržím do pondelka síce mam ísť za týždeň zubárovi ,ale to už vôbec nevydržím.. doteraz žiadny problém zo zubami a teraz 😬🙈
mne trhali a prebiehalo to rovnako ako ked som nebola tehotna. Napichali to, vytrhli a hotovo. Boliet to nebolelo vobec, len trosku ked vyprsala injekcia. Zahojilo sa to hned. Asi ide skor o to, aky zub ti trhaju a nie ci si tehotna.