Ako ste zvládali ležanie v tehotenstve?

12. aug 2022

Ahojte zeny, tie ktoré ste ležali v tehotenstve, mali prísny kľudový režim ako ste to zvládali? Čo ste robili aby ste sa neunuduli? Ja ležím len 5 deň a už ma neskutočne boli chrbát a je mi už v posteli dlho a to ma čakajú ešte 2 mesiace.

zuzap33
12. aug 2022

Lezala som v nemocnici 7 tyzdnov. Postel podopreta, nohy hore. Vstala som len na toaletu, sprchu a obed. Precitala som kopu knih, more casopisov, pozerala telku z postele a spala. Kazdy den, ktory ziskas je dobry

viestta
12. aug 2022

Uhackovala som cely zverinec.

lejluska
12. aug 2022

Ležala som od júna, termín som mala v októbri.... čítala som, pozerala telku, kecala s deťmi, spala 🙂 ubehlo to neskutočne rýchlo....aj tebe to ubehne neboj 😉 silno držím palce, predovšetkým nech ste ty aj bábätko v poriadku 🙏🙂 ( aj mňa už všetko bolelo ale akosi som vedela že MUSÍM ležať ak chcem aby to dobre dopadlo 😉)

bibka37
12. aug 2022

Nemala som vtedy internet, tak som lustila maľované krížovky, čítala časopisy a modlila sa, aby som zasa o bábo neprišla.

danieli
12. aug 2022

Lezala som 3 mesiace, iba cikat a sprcha, mala som na vlastnu ziadost home office (taky relaxacny, aby ma z nudy netrafilo), surfovala, nakupovala online, studovala co ma zaujimalo, vela citala, pozerala telku, klebetila vzdy s novou a novou mamickou, jedla svokrine vikendove dobroty a co by som dnes doplnila je konzultacia s rehabilitacnou doktorkou, lebo mne uplne odisiel chrbat a kolena, nebyt sekcie ja by som prirodzeny porod fyzicky nedala

miankass
12. aug 2022

Termin v decembri, od konca 2 mesiaca az do konca som len lezala, a obchod a domov, nohy podlozene. Hrala som hry, citala, oddychovala 😄.

srnka90
13. aug 2022

Ja som ležala druhý a tretí trimester.
Nemohla som byť ani v polosede, takže žiadne háčkovanie, aj knihy sa mi zle čítali.
Jedla som melón, pozerala seriály a počúvala podcasty. Spánok zaberal 80% času.

Tiež ma bolel bok, ale čo už. Vedela som však, že nám to pomôže. A aj pomohlo 🤍 Porodila som presne v deň termínu zdravé dievčatko.

andrea78
13. aug 2022

Citala som 70% casu mimo spanku, pozerala tv, krizovky, hrala spolocenske hry s dcerou, ktora pri mne sedela. Odlezanych 7 dlhych mesiacov. Vydrzis, zvyknes si...ak je to jedina moznost a musis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre