Alergia na palinu a ambróziu v tehotenstve

luciah187
22. aug 2022

Ahojte
Teraz je obdobie paliny a ambrozie - tehulky, co na to uzivate? Ja som teraz v 22. tyzdni a trapi ma najma upchaty nos, nemozem ani spat a stekajuce hlieny v krku. Samozrejme mam lekarku, zial sa k nej neviem dostat, lebo dovolenka, lebo prerabka ordinacie, a clovek trap sa. V lekarni mi dali Claritine, z toho mi vsak stiahlo hrdlo. Znama odporucila Nux Vomica homeopatikum, mozu to tehotne, neviete? Na nete som o tom nic moc nenasla, skocim do lekarne, len by ma zaujimali skusenosti. Morsky sprej do nosa mi nepomaha vobec. Vdaka

sharka174
22. aug 2022

@luciah187 druhý krát som bola tehotná počas prvej vlny pandemie.. A bez srandy najviac pomohlo rúško 🙏 muž sa mi smial, že ešte aj v lese mam rúško, ale fakt som nepotrebovala lieky

lilly7913
22. aug 2022

Ahoj, mne alergologička predpísala zodac na alergiu, ten sa v tehotenstve môže a počas celého tehotenstva som mala upchaty nos tak som si dávala muconasal alebo olynth

luciah187
autor
22. aug 2022

@sharka174 rusko zial nemozem, v tom sa dusim este viac

luciah187
autor
22. aug 2022

@lilly7913 a pomahal ti ten zodac? Muconasal pisu, ze by sa nemal - bolo to v pohode?

lilly7913
22. aug 2022

@luciah187 niečo pomohol, inak beriem rupafin ten je silnejší, viem ze sprej by sa nemal ale ten mi zaberal najlepšie, malý je na svete už 2 mesiace a všetko je v poriadku.

luc308
22. aug 2022

@luciah187 ahoj, ja som na tom bola rovnako..dostala som zodac a do nosa bez predpisu asi nic, ale z lekarne mozes nasivin ten 0,025 🙂

luciah187
autor
22. aug 2022

@luc308 a pomohol ti ten zodac? Ja som bola teraz v lekarni a nevedeli mi povedat, ci ho mozem, ze sa pise ze s opatrnostou. Nic nevedela skratka.

luc308
24. aug 2022

@luciah187 mne ho napisala alergologicka, ale ja mam tak silnu alergiu, ze nemam pocit ze by pomahal..potom uz skor kvapky do oci a nosa pomohli..cisticka vzduchu a za mna musim povedat, ze mi dost zmiernili priznaky homeopatika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre