Alkohol v dychu

lillian13
8. jan 2017

Ahojte, mam taku nezvycajnu otazku. Je normalne, ze pocas tehotenstva nafukam nejake male promile alkoholu a pritom nevypijem ani kvapku vina ani nicoho?

sissy27
8. jan 2017

@lillian13 skôr je otázka, čo si jedla a ako si to merala... a skús sa na najbližšej kontrole spýtať lekára, či to nemôže byť príznak tehotenskej cukrovky...

moni244
8. jan 2017

A preco si vobec fukala do testera?

pillipilli
8. jan 2017

Bezpecne -znamena nenafukali a nebezpecne -nafukali
Zasa nasla som aj inde ze pri konzumacii tych mil a sladkosti nafukali

lillian13
autor
8. jan 2017

@moni244 Skusala som si fuknut po Silvestri lebo znami fukali, ci mozu sadnut za volant (mame doma dreger) a mne sa smiali,ze skus aj ty pre tu srandu a ja som nafukala. A kedze ho mame doma,tak skusim sem tam a niekedy mi tam ukaze hodnotu.😒

lillian13
autor
8. jan 2017

@sissy27 planujem sa to spytat doktorky..len som chcela vediet ci sa s tym niekto nestretol..lebo akosi sa mi to nepozdava..

tanecnica82
8. jan 2017

@lillian13 vraj cukrovkari vzdy nafukaju nejaku malu ciastku...neviem no nemam osobnu skusenost

sissy27
8. jan 2017

@lillian13
@tanecnica82 čo ja viem, tak z dychu cukrovkárov je cítiť acetón, či to má nejaký súvis, netuším...

zojazoja
9. jan 2017

vôbec to nemusi byt cukrovkou alebo podobne.... kalibrovany ho mali? maju? kedy naposledy? čidlo tam neni zničene? nerobenie kalibracii tiez sposobuje nepresne meranie a zle meranie...bez kalibracii ziadny detektor na svete nemoze spravne merat.

co_co
9. jan 2017

@lillian13 a nemali ste na silvestrovskom stole nejake kolace ktore obsahovali nejaky liker alebo nieco podobne? To by vysvetlovalo situaciu ze si mohla nafukat. Inak to je podla mna nerealne aby si z nicoho nic proste nafukala

lillian13
autor
9. jan 2017

@zojazoja dreger mame asi rok takze myslim ze tam problem nebude
@co_co nic take som nejdla sladke mi prestalo chutit 😏

Tento tyzden idem k doktorke..tak vam potom napisem co to bolo 😊

zojazoja
9. jan 2017

@lillian13 Dreger mate znacku Dreger - to co maju policajti alebo mate detektor na alkohol? lebo detektory inej znacky - nie Dregery sa kalibruju kazdych 6 mesiacov.Dregery 1x za rok.

kukucka100
17. jan 2017

@lillian13
Pridávam vlastnu skúsenost. Ja som nafúkala v tehotenstve v práci a všetci z toho boli mimo 😉 tiež mi dali zo srandy si fuknut.
Ale neviem prečo som nafúkala, nikto viac nezistoval.
Bola som po obede vtedy, možno viac trávilo, neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre