Amniocentéza v Šaci

daandra
20. dec 2016

Baby, ako prebieha amniocentoza v Saci, idem k Dosedlovi..Dakujem krasne

martina8306
26. dec 2016

Ahoj,ak si ešte nebola,tak v skratke. Prides na príjem,vypisu papiere,prezlecies sa,ked prides na rad,odvezu ta na operacku,lahnes si,urobi ti ultrazvuk a ihlou vybere trochu vody,zalepi ti ranu,odvezú ta na izbu a po nejakej dobe,nepamatam presne,ti výpisu papiere a ides domov😀

dolynkag
9. júl 2018

Ešte niekto nejaké skúsenosti so šacou?

janamihl
11. feb 2019

Ahojte. Chcela som sa s vami podeliť o zlú skúsenosť ktorú sme s manželom zažili v Košiciach v nemocnici Šaci. Šlo o dr. Dosedlu Objednali sme sa na screening v 12 tt. S manželom sme prišli na ultrazvuk. Veľmi sme sa tešili na toto vyšetrenie. Počuli sme samé chváli, ako lekári pekne ukazujú rodičom bábätko a všetko komentujú. Tento lekár by sa však mal poradiť so psychológom ako komunikovať s pacientkami. Objednali nás na určitú hodinu, došli sme ešte skor o nielko minut. Lekár meškal asi 45 minút.. Po nás došla pacientka ktorá bola zrejme sestricka, tak samozrejme zobrali ju pred nami. Kým nás vzali čakali sme viac ako hodinu ! Pán doktor bol celý čas odmerany, nekomunikoval s nami. K ničomu sa nevyjadroval, len sestre diktoval rôzne lekárske pojmy. Popri ultrazvuku dával sestre povely čo všetko ešte má v daný deň urobiť. Ľutujem tu sestričku. Nič ale nič nám nevysvetlil. Keď som sa opýtala na pohlavie, odpovedal mi, akoby urazene, že čo si ja myslím či mu to vyskočí len tak na monitore. Akoby som bola úplne blba. Keď so mnou skončil, o sekundu sa už hral na mobile a na mňa ani nepozrel a nič nepovedal. Sestra poslala manžela zapáliť 50€ a mňa poslali na krv. Nikto nám nepovedal či je bábätko v poriadku!! Keď sme prišli pre výsledky o 2 týždne ( udajne výsledky maju byť do týždňa ) tak nám dala sestra papier, s tým aby som šla za svojou lekárkou a ona mi povie čo a ako. Pýtala som sa či je teda všetko v poriadku a či je bábo zdravé. No ona vraj nič nemôže povedať. Doktor samozrejme nikde nebol !!! Otrasná skúsenosť. Vraj súkromná nemocnica v KE .. za takéto peniaze sme fakt čakali oveľa, oveľa lepší prístup. Z tohto vyšetria sme odchádzali veľmi znechutený a úplne bez nálady

dolynkag
11. feb 2019

@janamihl boli sme aj my na takomto vyšetrení, ale ja mám len dobré skúsenosti, aj s usg, aj pri amnio bol Dr. Dosedla, milý, zhovorčivý, vkuse žartoval, bol milý, všetko nám ukazal, vysvetlil.... tak neviem

janetta95
22. apr 2019

@dolynkag mi sme boli pred týždňom a úplne super prístup a personal na kvalite naozaj vidno ze súkromná nemocnica a pán primár celý čas komunikoval so mnou hovoril mi čo jak a aj sestričky boli mile....len som sa zabudla spýtať na vysledky či mi oni budú volať alebo sa dostaviť k nim osobne..clovek bol v takom strese s toho že už nevedel čo sa ma spytat

anjelikdianka
20. máj 2022

Ahojte.Ja som bola na odbere plod.vody teraz v utorok.Čakám dvojičky takže ma pichali 2x.Je to trošku nepríjemný ale dá sa to vydržať.
Do prepúštacej správy my napísali že výsledky budu najskôr o 14 dni.Ale genetička v Košiciach mi hovorila že prvé výsledy bude mať do 3 dni.
Vy ste kedy dostali výsledky?

dolynkag
20. máj 2022

tuším tie základné su tak rýchlo, ale komplet podrobne je to dlhšie, preto tak vám povedala, ja sa už nepamätám

tehula2016
20. máj 2022

@anjelikdianka ja som bola na amnio v saci,bola vtedy streda a uz v piatok mi z genetiky volali tie zakladne syndromy..o potom o cca 14 dni prisli postou kompletne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre