Bábo v 29. týždni otočené dole hlavičkou

kikatina14
29. júl 2022

Ahojte 🙋‍♀️
Kedy sa vám otocilo malinke dole hlavičkou ? Som 29tt a mala je otočená, dosť mi tlaci tam dole, až ma spodolk boli, dnes som bola na gynde a dr povedala len že si mám kontrolovat pohyby..zo spodku ma ani nepozerala vraj netreba lebo ma pozerala pred 3 týždňami

ckatka
29. júl 2022

To sa ešte v tomto období vrti stále hore dolu...
Môj bol dlho dolu hlavou...potom ostal priečne....potom bol ritkou dolu...Potom.zas....

miskamicha
29. júl 2022

@kikatina14 v 28tt na poradni uz dcerka bola.dole hlavickou a mala som toniste tlacila ma a na moc.mechur ani nehovorim. Cudne ze ti nepozrela aspon krcok. No ale dr uz vie co a ako 🙂 bude dobre,uvidis.. a to s pohybmi no to je take vseljake...jeden den viac druhy menej...furt som stresovala. Drzim palce.

jazula
29. júl 2022

Pozrela som svoju odfotenú tehotenskú knižku 🙂. Malá bola hlávkou dole od poradne v 18tt a krčok mi pozeral doktor každú druhú poradňu, teda v 18, 26 a 34tt (poradňu v 32tt som vynechala kvôli Covidu 😐). Od 34tt (možno aj skôr 🤷🏼‍♀️) som bola otvorená na 1 prst, nakoniec som rodila 2 dni pred termínom 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre