Používame cookies. Viac informácií tu. OK
martinas30
28. júl 2011

@m_o_n_c_a_k sice uz niesom tehotna,mam uz doma dcerku 5 mesacnu ale s tym dychanim som mala obcas aj ja problem,je to tym zapricinene ze babatko je uz velke a tlaci ti na vsetky vnutorne organy a tym aj na pluca...nemaj strach kym to nieje dychanie nejake velmi tazke nejake astmaticke..

edita84
28. júl 2011

ahoj ja som len 35 tt ale zadýchavam sa dosť síce som xxl ale je to hrôza z obyčajnej chodze dychčím a aj v noci jak lokomotíva a najmä ked sa obraciam zo strany na stranu 🙂

m_o_n_c_a_k
autor
29. júl 2011

@martina30 no astmu mam aj normalne. aj ked viem ze je to normalne v tehotenstve ,ale doteraz to bolo len sem tam take ze som sa nevedela zhlboka nadychnut pri skrceni alebo tak. ale teraz uz asi tri -styry dni to trva ze neviem spavat v noci sa budim na zachod velmi casto aj 5- 13 krat to bol rekord :D a hlavne aj to ze ked mam nejaku sedavu polohu tak sa musim az vyster niekedy az zahnut aby som sa tak fajne nadychla a preto sa mi nedari aj zaspat ,lebo kym si najdem vhodnu polohu tak to trva aj hodinu az dve.
@edita84 no ja sa teda az tak nezadycham pri chodeni ale ako velryba na suchu sa tiez otacam :DDD,ale tak hadam to nejako uz zvladneme, len som sa chcela podelit o neprijemne zazitky a zaroven ci niekto nevie nejaku fintu :D ale asi treba cakat kym mimi zostupi nizsie :D

sweetrenata
29. júl 2011

Ahojky, já už taky mám 4,5 měsíce pokoj 🙂 ale ke konci ten měsíc se mi špatně dýchalo v noci,a asi jsem trochu trpěla klaustrofobíí, v ložnici jsem nemohla spát, nemohla jsem dýchat,tak jsem chodila do obýváku a tady v pohodě

moncikyta
29. júl 2011

Monika no s tym mam problem aj ja a zvlast ked je vonku zly tlak par noci som aj prebdela kvoli tomu ze som nemohla dychat poriadne..a s tou velrybou sa pridavam 🙂

maribell
11. mar 2012

..ja som estelen v 17 tyzdni ale tiez mam obcas problemy s plucami. Ked sa silnejsie pretiahnem rano v posteli tak sa mi ako keby vybije dych 😕

baramborka
11. mar 2012

ahooooj no ja som 24 tt a dychanie mi robi starosti , pri beznej chodzi sa zadycham celkom poriadne 🙂 pripadam si ako keby som zabehla 100 m tam a 100 naspat 😀
@maribell no ja som natom podobne od 18tt 🙂 miminka už rastu no 🙂 mne sa do toho už pridali aj križe , kamošky mi hovoria že to je skoro ale tak to asi preto lebo som chuda a uzka 😀 a to babatko si musi urobit pohodlie 😀

monika2606
11. mar 2012

@m_o_n_c_a_k Ahoj, ja som tiež v 37tt a tiež mám ešte občas problém z dýchaním, ale už to mám dlhšie a teraz sa to troška zlepšuje, vraj mi padá bruško trocha tak asi preto, a ak aj tebe padne bruško tak vraj by sa ti malo ulaviť 🙂 tak už len vydržať a čakať, držkaj sa

monika2606
11. mar 2012

@m_o_n_c_a_k jeeej teraz som si všimla že táto diskusia je už staršia tak potom nič prepáč ty už to máš za sebou 😅

zuzikak
11. mar 2012

Nevadi, ze diskusia je starsia. Pridam sa aspon ja 🙂 Tiez pri obycajnom sedeni mavam pocit nedostatku vzduchu a to o nejakom chodeni nie len po schodoch ani nehovorim....🙂) Tiez som nizka a bola som dost chuda, tak malicke potrebuje priestor... no co. Ked sa naroci, aspon budem mat dobry pocit, ze mozem dychat....

m_o_n_c_a_k
autor
12. mar 2012

@monika2606 nevadi ved prave to ja to uz mam za sebou tak teraz mozem rozdavat skusenosti......u mna to bolo o to horsie ze mam astmu tym padom ked mi malicka tlacila na branicu sa mi velmi zle dychalo. ked som dostala od doktorky spray tak to bolo o moc lepsie ..tak isto ked som chodila to bola namaha a aj to mi tazilo. ale teraz sa tesim zo sedem mesacneho babetka ktore je ciperne zive a velmi ju lubime :DD ak budes niekedy aj ohladne babetka nieco potrebovat tak mi kludne napis :D

monika2606
12. mar 2012

@m_o_n_c_a_k Ahoj, tak som rada že to dobre všetko dopadlo, a že je malá zdravučká, a gratulujem aj keď neskoro už hihi. A ďakujem keby dačo tak sa určite ozvem, určite budem raz niečo potrebovať, ale teraz ma momentálne nič nenapadá, oni tie otázky asi prídu potom keď už bude malá na svete 🙂 Ale už aby to bolo lebo už tlačí dosť, niekedy ju ani necítim, to sú také lepšie dni a niekedy je to katastrofa

m_o_n_c_a_k
autor
12. mar 2012

to ti verim poznam ten pocit ,ale neboj sa ked ju uvidis prvy krat na toto obdobie si ani nespomenies iba ak bude mat zli den a ty si pomyslis ako bolo dobre ked bola v brusku :D ,ale neboj takych dni bude velmi malo. neboj sa a ked sa narodi bude otazok kopu :DDDD hlavne vsetko s kludom treba riesit :DD ked budes kludna ty bude kludne aj babo :DDD a hlavne ziaden strach .... matka ma prirodzeny instinkt. ja som na malu sama v podstate lebo muz mi vela robi a ak je aj doma tak furt cosi riesi a ked som to zvladla ja zvladnes to aj ty :DDD

Tu začni písať odpoveď...

Odošli