Bez nevoľnosti v tehotenstve

29. máj 2022

Zdravím zrejme to tu už asi niekedy bolo. Ale rada by som sa spýtala 2 veci. Ako prvé- som v 19 týždni a ja mam také tehotenstvo že ani o nom neviem. Zo začiatku som pociťovala mierne nevolnosti, sem tam žáha ale ani raz som nezvracala je to v poriadku? Ako ja sa nesťažujem že mi neni zle 😅 len z každej strany počúvam ako stále a všetko vyvracaju a ja nič…keby som nezačala cítiť pohyby naozaj ani neviem že som tehotná. A tu by som nadvezovala, pohyby cítim strašne nízko bruško mi eastie a gulatí sa normalne vyššie ale pohyby cítim uplne dole v podbrušku do konca až kusok naď šušurou by som povedala . Je aj to v poriadku?

pribinak
29. máj 2022

Je a buď rada

zuzanaete
29. máj 2022

Dve tehotenstva a ani jedno vracanie. Je to OK. Tes sa. 🙂

luccija
29. máj 2022

Tiež som to tak mala a bruško, keď Ti vyskočí a bábo podrastie budeš cítiť kopance rôzne🙂

ailiba
29. máj 2022

Ja som pri prvom bola uplne v pohode a pri druhom, som si myslela, ze umriem, ako mi bolo zle. Pohyby mozes citit všade. Neboj, vsetko je v poriadku.

helcanw
29. máj 2022

Nemala som abolútne žiadne nevoľnosti, ani raz má nenapinalo a ani som nezvracala. V treťom trimestri má len začala strašne páliť zaha a prestalo to asi týždeň po pôrode 😂

oliviakatka
29. máj 2022

Super, uživaj si to. Tiež som mala take super pohodové tehotenstvo 👌🏻

andrejka_oo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
29. máj 2022

3 tehu zo 4 boli bez nevolnosti...
s tými pohybmi neviem poradiť...

autor
29. máj 2022

Ja babatko čakám prvý krát tak som neskusená, realne tie pohyby je to niečo prekrásne nejeden krát ma to až dojalo ako je to možné Len som nevedela či je v poriadku ak su pohyby tak nízko. Cítim ich len prvý týždeň čiže som sa ešte nestihla pýtať ani pani doktorky. V každom prípade ďakujem aspoň mám vačší klud❤️

vilma7
29. máj 2022

Ahoj, ja som bola 2x tehotná po 40.tke. Ani raz som negrcala, ani záha a ani nič.
V prvom tehu som pohyb zacítila prvý x v práci a ak to som si myslela, že asi črevá....a potom ma napadlo, že jeeeej, veď to je drobček. Takže asi tak.
Obe tehu som mala na zavidenie 🤣🤣🤣

00momo
30. máj 2022

Je to normálne ja som asi 2x vracala za cele tehotenstvo ale bolo mi trošku nevoľno. Zuby som nemohla umývat len vyplachnit s ustnou vodou, ldbo pri pohlade na kefku ma riadne napinalo

1angelika
30. máj 2022

je to normálne a buď za to vďačná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre