Bielkovina v moči v 13. týždni

aandreaa9
27. mar 2015

Som v 13 tt a na poradni mi zistili bielkovinu v moci na jeden krizik..nemali ste niektora? je to normalne alebo hrozia nejake komplikacie.....tlak som mala 130/78

peaace
27. mar 2015

Ahoj.
Mne zistili tiež bielkovinu v moči, mala som vysoký tlak- diagnóza preklampsia.
Neviem, či to máš aj ty, ale podľa toho čo ja viem, je to nebezpečné. Mne to zistili v 34tt a to dvoch týždňov mi vyvolávali pôrod.

peaace
27. mar 2015
janina173
27. mar 2015

ahoj, najlepsie bude, ak sa spytas priamo lekara, ten vie najlepsie posudit tvoj zdravotny stav. ja som mala takmer cele tehotenstvo bielkoviny v moci na jeden krizik, krvny tlak obcas zvyseny. a ked som sa na to spytala, povedali mi, ze je to v tehotenstve normalne a ze sa to sleduje. inak som s tym nemala ziadne problemy. drzim palce !

aandreaa9
autor
27. mar 2015

@janina173 dakujem pekne...toto som chcela asi pocut, lekarka nato nic nepovedala, tak myslim ak by to bolo zle tak to riesi :D, uz len sledovat ako sa to bude vyvijat, uvidime o 2 tyzdne..

roberta31
5. máj 2015

ahoj.mozem vediet ako si na toms tou bielkovinou? robia ti nejake vysetrenia?

roberta31
5. máj 2015

@aandreaa9 prispevok hore 🙂

aandreaa9
autor
5. máj 2015

@roberta31 ahoj, nie nerobili mi nic, mala som to zatial iba raz, a mozu to byt aj stopy vytoku,

roberta31
5. máj 2015

@aandreaa9 dakujem pekne.mna s tym teraz prijali

aandreaa9
autor
6. máj 2015

juuj,ja ani neviem co to znamena inak, len ze je to nebezpecne v spojitosti vysokym tlakom a opuchmi, mas aj nieco z tohto?drzim palce, aby to nic nebolo a isla si zachvilu domkov

roberta31
6. máj 2015

@aandreaa9 zatial opuchy ani tlak nie.Ale ja som uz 3 krat preeklampsiu mala :(((

aandreaa9
autor
6. máj 2015

to mi je luto, kazdopadne mysli pozitivne, viem ze je to tazke, ja som sa tiez vystrasila vtedy, drzim päste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre