Biely výtok s trošičkou hnedej v tehotenstve

25. okt 2023

Ahojte, som tehotná, 11+5 a od začiatku tehotenstva mám biely ťahavý výtok, lekár vravel, že je to ok. Dnes som na tom bielom ťahavom výtoku videla kúsok hnedej, naozaj trošku, mal to niekto z vás? Mám ísť na pohotovosť alebo čo robiť? Som z toho smutná. Keď som sa utrela papierom, nebolo tam žiadne zafarbenie. Som po MA a po bábätku túžim veľmi takže mám strach. Ďakujem. 😏

doris11
25. okt 2023

Skus zavolať na pohotovost, povedia ti či prísť alebo nie. Nemusí to byt nic .. hlavne sa nestresuj

jahodka11
25. okt 2023

hm, nemusi to byt vobec nic,ale nikdy nevies...podla toho,co pises, by som si zavolala na pohotovost, oni ti poradia najlepsie...

wishes
25. okt 2023

Ahoj, taktiez som po MA a som znovu tehotna… cca v 12 tyzdni som mala tiez hnedy vytok a zrovna cez vikend, strasne vela som googlila a ze vraj je to ok (moze to byt individualne) zaroven jedina vec, ktora ma ukludnovala je, ze mam doma angelsounds a vedela som, ze je vsetko v poriadku 🙂 na gynekologii ani na pohotovosti som nebola, na gynde som sa o tom ani nezmienila a od vtedy sa to neopakovalo… pripisujem to tomu, ze to mohla byt nejaka prasknuta cievka, predsa len maternica sa zvacsuje atd… zaroven ked je to hnede tak je to stara krv a cervene je cerstva krv 🙂 aktualne som v 21 tt 😍

autor
25. okt 2023

@doris11
@jahodka11
Ďakujem, volala som na štyri a nikde nezdvihli. Odvtedy sa to nezopakovalo, tak sa snažím byť trocha v kľude.

autor
25. okt 2023

@wishes ďakujem a gratulujem 😊 angelsound som si dnes objednala a mrzí ma, že som toľko váhala s ním 😏 ďakujem za povzbudivú správu , snažím sa veriť, že všetko bude v poriadku a zvládneme to.

juja_01
26. okt 2023

Ahoj, zrovna som podobný problém s výtokom riešila tento týždeň (ja som 9+1tt podľa ms) .. tiež minulý víkend hnedý výtok, sem tam až do ružova .. pondelok som šla k dr a všetko bolo v poriadku, povedal mi, že pokiaľ nemám vyslovene červenú čerstvú krv, nemám sa znepokojovať ... tiež mám za sebou jeden MA a toto je náš druhý pokus o prvé bábätko, tak sa tiež hneď bojím každej "blbosti" .. ale dr ma kúsok ukludnil, najmä aj to, že na kontrole bilo srdiečko a aj sme narástli 🙂 ... neberieš náhodou duphaston alebo nejaký progesterón ? Ja mám nasadený preventívne duphaston kvôli predošlému potratu, vraj ten výtok môže byť sem tam aj z toho .. ale inak ako aj iné baby písali, môže prasknúť aj cievka a podobne... Držím palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca 🙂

autor
26. okt 2023

@juja_01 ďakujem, bolo to len včera jeden krát, úplne máličko, ale tiež sa po MA bojím už všetkého, mám jednu dcérku, ktorá má 4 roky, ale tehotenstvo s ňou bolo oproti tomuto prechádzkou. Neberiem žiadne tabletky ani nič iné, pred dvomi týždňami som bola v nemocnici s veľmi silnou virózou, bábätko všetko zvládlo, na kontrole som bola v utorok, všetko bolo v poriadku, počula som srdiečko krásne biť, tak dúfam, že to bude už len dobré. Už som kľudnejšia ako včera, keďže sa to už nezopakovalo, ale stále tam ten strach je. Držím ti palce, aby všetko bolo v poriadku aby ste mali svoje vytúžené zdravé bábätko 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre