• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolenie žlčníku v tehotenstve. Čo naň zaberá?

20. marca 2016 
Ahojte, ja mám tiež žlčníkové záchvaty (kamene nemám). Do 6. mesiaca teho. som zvracala každé ráno 3xžlč, neviem či tam sa vtedy niečo neudialo. Pred teho. som mohla papať čo som chcela a teraz, ked som tehotná a najviac hladná tak nemôžem :grinning:
Pomáha mi - NOSPA (gynekolog mi povedal že si mám dať dve a po dvoch hodinách dalšie dve, pozor znižuje tlak)
- mätový čaj ( nie moc silný)
- veľa nebublinkovej vody s citrónom
- paralen trošku zníži bolesť ale iba trošku
Pri žlčníkovom záchvate nebuďte samé, pretože vraj taká silná bolesť môže vyvolať aj pôrod, ale môžete dostať aj nejaký šok. Mne keď nezaberie NOspa do cca 4 hodín tak idem na pohotovosť, pretože gynekolog povedal že pre dieťa takéto silné bolesti matky sú stresujúce. Na pohotovosti mi dajú Buscopan, infuzku do žily a je mi faaaaajn :grinning:
6. sep 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v 36 tt a uz druhy den lezim v nemicnici,prijímali ma zo strasnymi bolestami a až včera na ultrazvuku zistili že mám kamienok, beriem antibiotiká a musim piť veľa vody či sa kamienok nevyplavi, počula som že na žlčník je dobrý čaj z koreňa púpavy
6. nov 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adkato ahoj viem, ze tato tema je uz stara, ale mam pocit, ze mna boli zlcnik som asi v 4 tyzdni boli ma to v pravo za rovno pupka neviem ti to lepsie povedat aj teba to bolelo tam ?
21. jan 2014 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja idem zajtra na ultrazvuk lebo asi pred 5 mesiacmi ma začala páliť žaha a v januári som mala prvý žlčníkovy záchvat. ....no tento mesiac som mala uz tri aj dnes v poslednej dobe je to čo raz horšie myslíte že môžem byť tehotná???? Som aj dosť pribrata co najlepšie pomáha pri bolesti žlčníka poradíte mi??
20. mar 2016 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok