Bolesť brucha po 3D ultrazvuku

blumen2
18. apr 2013

Ahojte.Chcem sa spýtat bola som na 3D ultrazvuku a trošku ma pobolieva brucho ale iba tak na dotyk...ako ked je na bruchu svalovica. Doktor trošku viac tlačil stým ultrazvukom.Môže to byt tým?Mala ste to niektorá? Ďakujem za odpovede.

emakiki
18. apr 2013

@blumen2 jasné, aj mňa to sem tam zabolelo a potom som bola ubolená...to prejde...

blumen2
autor
18. apr 2013

Tak to som rada...som prvorodička a trošku som sa bála či je to normálne.A doktor aj trošku pobuchal po brušku lebo malinká nechcela ukázat tváričku...to sa tiež robí?Ďakujem

jujlucka
18. apr 2013

no ti doktori robia hocico, aby sa babatko otocilo...mne sa dcerka otocit tiez nechcela, tak sme museli opakovat o mesiac...urcite vie, co robi....neboj

salma22
18. apr 2013

@blumen2 neboj nic ....mne natriasal sondou po bruchu....neublizia babatku

katren
18. apr 2013

@blumen2 a kde si bola na 3D?
ja som bola v HC a tam mi dal dr. pred ultrazvukom precitat rizika ultrazvuku a az po precitani a podpisani mi ho zacal robit....

mici2
18. apr 2013

Bud kludna, ja som bola 2x a tiez ma bolelo na dotyk...prejde to...chcú pekne videjka porobit, dvakrát mi malu budila a bruchom mykala..aj tak foto nic mooc...😉

blumen2
autor
19. apr 2013

Dakujem Vám dievčatá za odpovede...som kludnejšia že je to normálne...aj pár znamych my to potvrdilo.pekný deň a ešte raz díky za odpovede 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre