Bolesť na pravej strane bruška v 13. týždni

31. okt 2020

Dobrý deň dnes som akurát v 13 tt a od rana ma pichá a boli na pravej strane podbruska ako keby vaječníky alebo neviem čo tam môže byt aj keď si to zatlacim to boli je to ok ? Lebo bola som v pondelok u doktora a bolo všetko v poriadku nič nehovoril že by videl len mi dal lieky a masť na kvasinky môže to byt len rozťahujuca sa maternica ?

ancovicka21a
31. okt 2020

takych bolesti este bude 🙂 to je roztahujuca maternica,nic sa neboj..aj ked budes mat bolesti ako pri ms,je to ok..a casom pribudnu dalsie 😉

paulinkaa2
31. okt 2020

Roztahuje sa maternica. Ja som sa zvijala od bolesti take to bolo a po urcitom tyzdni to preslo

dominikasvince
31. okt 2020

Ahoj ja by som pre istotu šla k doktorovi ešte raz. Urobila som chybu že som nešla a mala som zamlcany potrat

vasjar
1. nov 2020

Tiež som mala tak in bolesť, v noci počas spánku som sa prebudila na dosť veľkú bolesť v podbrušku a tiež pichanie v pravom boku. Išla som k lekárovi povedal mi ze všetko je v poriadku a ze takáto bolesť väčšinou býva, keď by som mala dostať menštruáciu alebo mala mat ovulaciu. Povedal mi ze mam brat No SPU a magnézium

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre