Bolesť na začiatku tehotenstva

daduska2390
11. nov 2015

Ahojte babenky chcem sa vas spytat pondelok som zistila krasne dve plne tmave ciarky od nedele mam bolesti podbrusku strieda sa to raz mam raz nemam bolesti nekrvacam posledne kramy som mala 7.10.2015 a test som si robila 20.10.2015 a vysiel negativny. Chcem sa vas spytat je ta bolest normalna a v ktorom tyzdni by som mohla byt kdo to viep pocitat . Dakujem vam velmi pekne. 😲 🙂

lyzzy
11. nov 2015

Vypočítať to vie jedine gynekológ a bolesti sú normálne

daduska2390
autor
11. nov 2015

lebo babenky ma strasia ze to normalne neni a jedna nemala bolesti druha prevraciavala atd... a dost to boli.

sardinka335
11. nov 2015

Ved si to hod do tehotenskej kalkulačky v ktorom si asi týzdni - http://tehotenstvo.academy.sk
bolesti mozu byť normalne - maternica pracuje, rozťahuje sa - ale radšej to konzultuj s gynekologom ale rozne ,,pnutia,, byvaju normalne. Pokial nekrvacaš a nemaš nejake krče tak sa nič nedeje.
Ešte zažiješ veeela prevela nepohodlia, a to si len na začiatku,počkaj ked budeš mať pred sebou ,,kotlík,, to ešte len bude. 🙂

daduska2390
autor
11. nov 2015

no toho sa teskam 😉 tak toto je znesitelne len kedze som prvorodicka mlada premna nove. Dakujem velmi pekne za rady . Lenze tehu kalkulacka ukazuje 5 tyzden ale podla vsetkeho nemozme a online poradne radily ze este sa neda spravit ultra... a citala som ze od 5 robia normalne. tak som zmetena ( sardinka335 )

sardinka335
11. nov 2015

@daduska2390 verim ze sa tešíš a uz by si rada vidieť drobca ...ja som išla k doktorovi az tak okolo 8 tt. zase ak sa ide velmi skoro tak tam aj tak vela toho nevidia...a prečo si myslíš ze to nemoze byť 5 tt?

daduska2390
autor
11. nov 2015

20.10.2015 som si robila test vysiel negativny a teraz pondelok 9.11.2015 vysiel pozitivny priatel tvrdi ze to mozne neni a ja som uz z toho oblbnuta ze kalkulacky zle pocitaju a pod.

bajana
12. nov 2015

@daduska2390 skús si o tehotenstve voľačo prečítať a potom sa radšej pýtať....na začiatku sa počíta od prvého dňa poslednej MS keďže nie je jasné, kedy došlo k počatiu....a test 13dni po poslednej MS musel vyjsť negatívne, ako inak...
Tešíš sa, gratulujem, ale fakt si niečo precitaj, trebárs aj tu na Wiki, lebo otazok budeš mať ešte milión a kvôli každej to tu spamovat novou diskusiou nie je úplne fér 😉 Inak želám krásne tehotenstvo

vydrnik
12. nov 2015

@daduska2390 ak si menzes mala 7.10. tp vychadza na 13.7.2016 a mala by si byt v 6tt

nibokazv86
14. nov 2015

@daduska2390 gratulujem mame rovnaký termin 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre