Bolesť panvy v 20. týždni

martina0308
28. jan 2015

Ahojte, mozno bude moja otazka zniet hlupo, ale cakam svoje prve babo, takze snad ma to ospravedlni 🙂 som v 20tt od vcera vecera ma boli spodok panvy, najma pri chodzi...ak by som tu bolest mala k niecomu prirovnat, tak je to presne take, ako ked boli zadok zo sedla bicykla, akurat ze toto je vpredu 😀 je to normalne, ci radsej ist k lekarovi?

suriacik
28. jan 2015

no je to normalne, sa ti rozsiruju panva 😀 mne dala na to doktorka nejake lieky, myslim ze vapnik? uz si nepamatam presne ako sa to volalo. ale nie je to nic co moze ohrozit babo, len sa pripravuje telo na porod. Takze ak su to take bolesti, ze to zvladas tak v pohode. Ak by to feeest bolelo tak chod k lekarovi nech ti da nieco na to, resp. v dalsej poradni mu to povedz tak ci tak, nech o tom vie 😀 pekne tehulkovanie 🙂

ivuska00
28. jan 2015

tak tak, rozširuje sa panva....a postupne to bude ešte horšie 😀 Teda hovorím z vlastnej skúsenosti...bolí a pichá pri každom pohybe a chodím už ako kačka 😖 Mne dr. len zvýšil magnézium, nič viac..

pipistrel
29. jan 2015

Mňa v tehotenstve tiež strašne bolela panva, pri prevracani v posteli som sa vždy zobudila a cítila som každú kosť :( ale neboj, po pôrode to hneď prejde 🙂

antonia008
29. jan 2015

u mna to bolo to iste, bolelo to hrozne po par dnoch to preslo, Dr. hovori, ze je to normalne, telo sa pripravuje na rozsirovanie, aby babo malo kde rast, malo priestor a takto sa telo pomalicky pripravuje na porod. Hmm, treba len vydrzat.. :o(

katusik19
29. jan 2015

mna to bolelo skoro cele tehotenstvo a este aj po porode ale aj tri tydne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre