Bolesť podbruška v 34. týždni

minie1604
4. sep 2021

Ahojte 🙂 mám bolesti v podbrušku resp. taký veľmi uboleny spodok brucha (zo spodnej časti) - nie sú to kŕče, naozaj skôr taký pocit ubolenia. Keď som v takom pololahu tak to vôbec necitim, najviac je to cítiť keď sa v noci pretacam alebo pri určitých pohyboch. Neviem či je to normálne v tehotenstve alebo to mám nejako urgentne riešiť. Som v 34tt a poradňu mám v pondelok. Prosím stretli ste sa s tým? 🙂 ďakujem za každú odpoved

kikasom
4. sep 2021

@minie1604 Ja som rodila pred necelými 2 týždňami a čo vám poviem, ku koncu ma už každý pohyb bolel. Ledva som vstala z postele. Ono, čím je bábo väčšie, tak aj pre vás to bude fyzicky náročnejšie a ubolenejšie.

tehotna40
4. sep 2021

@minie1604 ahoj ja som to mala ,keď som sa mala ráno postaviť z postele myslela som ze mi praskne brucho zo spodu, bolo mi od dr povedané ze sa moc namáham a mam preťažené svalstvo. Tak som trochu viac oddychovala a prechádzalo to , no potom prišiel porod a zabudla som na nejaké preťažené svalstvo... 😀 držím palce a veľa zdravia

minie1604
autor
4. sep 2021

Ďakujem pekne za odpovede 🙏🏼😄 ja mám ubolene už par dni celé panvové kosti aj triesla a včera večer sa pridalo to brucho tak výraznejšie. Tak som nevedela vôbec či to je v poriadku alebo čo sa deje 🙈😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre