Bolesť v oblasti krížov a tehotenstvo

8. dec 2022

Baby, končím prvý trimester a už asi dva týždne mám pichlavu bolesť pri pohybe na ľavej strane krížov - tesne nad zadkom. Môže to súvisieť s tehotenstvom alebo skôr nie? Mali ste niektorá také niečo?

petronellla87
8. dec 2022

Ja som to mala, teraz som 35tt a preslo to🤷‍♀️ presne nad lavej strane nad zadkom a niekedy mi to vystrelovalo az do nohy

medmaj
8. dec 2022

Ja som 35tt a uz to nezvladam bolesť pichanie strašne tvrdnutie bruska ma s tým niekto skúsenosť

nevenka
8. dec 2022

Aj ja som v 35tt., stvrte tehotenstvo a ani v jednom to nebolo inak, vzdy ma daco bolelo. Zatial vsetky deti donosene. Ono su tam sklbenia, vazy, tie sa musia ponatahovat, tak to aj boli...tak to beriem. Raz jedna strana, raz druha, potom podbrusko a tak...

medmaj
8. dec 2022

@nevenka aha no ja uz toto bude 3tie lenže ja som pri druhom šla o mesiac skor pri prvom tak isto to bolo ale o týždeň iba skor no pri tych dvoch som nemala žiadne bolesti ale pri tomto tretom uz aj nohy opuchaju bolesti no neuveriteľne ... ale tak na druhej strane celkom niečo nové 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre