Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti bruška vľavo v 26. týždni. Mám sa obávať?

zpruzinska
19. nov 2014

Ahojte mamičky...som v 26 týždni tehotenstva...a brutálne ma bolí ľavá časť bruška nie podbruška...je to taká nejaká tlaková bolesť...a objavuje sa to už asi päť dní stále večer...viete mi poradiť???či sa mám obávať alebo???

pipistrel
19. nov 2014

Čo takto zbehnúť k lekárovi namiesto zakladania duplicitných tém?

siska765
19. nov 2014

no moze ist este o roztahovanie maternice,mala som furt nejake pichanie, pobolievanie,niekedy aj par dni v kuse a potom uz nic, ak je to ale silna bolest chod na pohotovost alebo svojmu gynekolog.pohyby citis?

lilli110
22. nov 2014

@zpruzinska Ahoj. Ja som mala niečo podobné ako opisuješ. Bolo to cca okolo 25tt. Trvalo to týždeň, dva... Už si nepamätám presne. Chvíľami len taja slabšia bolesť, inokedy dosť silné, že som už myslela, že idem k lekárovi. Po chvíli to prešlo, po polhodke približne. Nebolo ma to stále. Občas, cez deň. No a potom to zrazu zmizlo. Takže som to pripísala rozťahovaniu maternice. Spomenula som to na kontrole dr. Popozeral mi na sone všetko, riadne skontroloval a povedal to isté. Že všetko v poriadku, že zrejme maternica. Pre istotu zbehni k dr, ak máš kontrolu este ďaleko a ak to neprešlo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli