Bolesti v podbrušku v 10. týždni tehotenstva

micinkacicinka_815
21. nov 2022

Ahojte prosím vás baby akej intenzity sú bolesti a kŕče v podbrušku ešte normálne v tehotenstve počas 1.trimestra? Aktuálne som v 10.týždni a posledných päť dní mám nehorázne kŕče a bolesti v podbrušku. Neviete mi niečo poradiť? Môžem si na to na niečo dať? Ďakujem za rady a pekný deň.

chadkroeger
21. nov 2022

magnezium

lula3108
21. nov 2022

Silne krce by byt nemali, na tvojom mieste by som zbehla k lekarke pripadne na gynekologicku pohotovost…normalne je raz za cas pichnutie, tahanie alebo slaba ako keby menstruacna bolest

micinkacicinka_815
autor
21. nov 2022

@lula3108 Skúsim tam zavolať či tam môžem prísť zajtra. Len sa bojím že ma vypíše na PN. :(

snehulak77
21. nov 2022

@micinkacicinka_815 ja som mala také riadne menštruačné kŕče. Zozaciatku asi mesiac, potom to prešlo, potom znova. Všetko bolo oka, čo sa tohto týka. Zevraj sa rozťahuje maternica, viacero báb to ma dosť intenzívne. Ale či je všetko v poriadku a je to aj tvoj prípad, to ti povie asi len lekár. Veľa šťastia 😊

veronikaszabova
21. nov 2022

@micinkacicinka_815 ved si na PN, nie?

micinkacicinka_815
autor
21. nov 2022

@veronikaszabova Už dnes nie. Ale určite zajtra volám k doktorovi že kedy môžem prísť, nech ma pozrie. Bojím sa, lebo niekedy cez noc mám problém zaspať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre