Bolesti podbruška v 22. týždni

aber
25. okt 2015

Ahojte od piatku mám bolesti podbruska. Niekedy bolesť je intenzívnejšia a niekedy mierna. Stále bruško bolí. Mám problémy aj s naduvanim,davam si 3x denne po 2 tabletky espumisan. Neviem dobre spávať ,najradšej na chrbáte ale to nie je dobré pre malé, akonáhle zmením polohu na ľavú, tak to dosť picha .dávam si aj magnezium 3xdenne 1 tabletku ale moc to napomáha. Už neviem ako ďalej poradňu mám až 10. 11.zajtra idem na morfo ku slezakovi a opýtam sa. Zatiaľ ďakujem za odpovede ,určite je to v poriadku takto má biť, ale radšej si popytam na váš názor .

seahorse27
25. okt 2015

No neviem, akakolvek bolest v podbrusku pocas tehotenstva ma byt konzultovana s lekarom. Ved zavolaj zajtra k tvojmu dr. a opytaj sa, co on na to. Snaz sa co najpresnejsie opisat druh bolesti, ktoru citis. On ti uz povie, ci sa mas prist ukazat alebo nie. Bolest z naduvania urcite netrva 3 dni...

michell333
25. okt 2015

No takto,moja kamaratka takto prisla o babatko v 7mesiaci.mala bolesti a male sa jej zaskrtilo snurou.takze netreba cakat kym to prestane a potom si nieco vycitat.nechcem strasit ale do brucha si sama nevidis.pre istotu chod Na pohotovost.ved prinajhorsom ti daju infuzku a pustia ta,ale necakaj

aber
autor
25. okt 2015

Ja som permanentne nafuknuta,, sú to bolesti hlavne pri vaječníkoch, úplne dole,zajtra idem na morfologické sono ku slezakovi a uvidím čo povie 😊

tomasko27
25. okt 2015

@aber Ahoj ja mam zapchu a vetry ale tie mam kazdy den asi uz a to ma boli lava a prava strana ale tak uplne dole pri boku aj podbrusko a vlastne tam vzadu je vlastne konecnik tak ja myslim ze to bude s tym problem.viem to podla toho ze mna to aj pred tehotenstvom bolelo.

aber
autor
25. okt 2015

@tomasko27 no teraz bolí aj pravá aj ľavá strana a malé kope ako má, myslíš, žeby som sa mohla zajtra dr opýtať, či treba riešiť?

tomasko27
25. okt 2015

@aber Ja este pohyby necitim ale ja tiez prava aj lava strana aj takto to citim ale hlavne ked lahnem na bok alebo pritlacim.ale skus sa spytat a daj vediet co ako.

michell333
25. okt 2015

@aber drzim palce

aber
autor
25. okt 2015

@tomasko27 keby som mohla tak ležím len na chrbáte, ale to by som malému robila zle, tak skúšam na ľavom boku a vtedy ma to tlačí. Mala som aj kŕče z nafuknutia, to boli iné bolesti hlavne večer. Samozrejme napíšem zajtra 😊

aber
autor
25. okt 2015

@michell333 ďakujem pekne, nič to nebude, len som sa chcela poradiť, nech v tom nie som sama 😊

tomasko27
25. okt 2015

@aber A uzivas dake lieky? Ja si pycham fraxiparin a mam este zelezo a magnesium a uzivala som duphaston.

aber
autor
25. okt 2015

@tomasko27 ja som si naordinovala magnezium a vitamíny užívam.a môže brucho boliet aj z tvrdej stolice?a vy už viete?

tomasko27
25. okt 2015

@aber Ja myslim ze moze boliet.Ako co vieme?

aber
autor
25. okt 2015

@tomasko27 však to, zase som ako balón 🙂

tomasko27
26. okt 2015

@aber Ahoj, ako si bopadla u lekara?Pytala si sa nato?Ja s tym asi zajtra skocim k obvodnej tu mam blizsie ako svoju gynekologicku.

aber
autor
26. okt 2015

@tomasko27 ahoj ja ešte len idem o 17. 10, už ma teraz brucho neboli, ale v noci som mala brutal kŕče nevedela som si normálne ulavit, až som skoro od bolesti plakala, teraz necítim nič, lebo nie som nafuknuta, takže toto je môj problém a podvečer ti dám určite vediet 🙂teraz som volala a povedala, že tie bolesti mám z naduvania a tie boky sa potom opýtam ešte

tomasko27
26. okt 2015

@aber Jaaj to tak dost neskoro na vysetrenie 🙂.Aj mne bolo rano blbo ale bola som rano na wcku a bolo chvilu fajn ale zase ma to boli ale tak po stranach idem si uvarit caj.Daj vediet.Drz sa.

aber
autor
26. okt 2015

@tomasko27 ahoj to sa natahuje maternica.....a mame vsetko mame v poriadku a dievcatkooooooo, sme statstní a zajtra ti pisem , lebo som moc unavena ahojjj

tomasko27
27. okt 2015

@aber Ahoj no ako bolo na vysetreni?A co povedal dr na tu bolest?
Ja som s tym bola dnes u dr obvodnej a ona ze aby som sla ku gynekologicke aby to ona pozrela,lebo na poradnu idem o tyzden ale ze aby som tam sla zajtra.No tak pojdem.

aber
autor
27. okt 2015

@tomasko27 to som sa nepytala, ale povedali mi, že je to normálne, roztahuje sa maternica, skús si dat aj magnezium, pomáha aj mne 🙂aj to nafukovanie prestalo, ten espumisan si dávam aj preventívne

tomasko27
27. okt 2015

@aber Ja magnezium jem id zaciatku a v 12 ttzdni som presla na magnezium praskove a to sa urobi napoj, mam aj zelezo a mala som aj duphaston aj tabletky na vkladanie lebo som mala streptokoka a picham si fraxiparin.

tomasko27
5. nov 2015

@aber Ahoj ako sa mas?

aber
autor
5. nov 2015

@tomasko27 ďakujem pomaličky, včera mi trocha nebolo dobre ale hneď prešlo, malá kope a tebe sa ako darí? 🌼

tomasko27
5. nov 2015

@aber Na to ze som na spicku prsta otvorena tak celkom.Pobolieva ma podbrusko,ale dr hovorila ze to sa zvacsujeme a sa maternica natahuje, citim to ked sedim a bolia ma krize. A tak odychujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre