Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti podbruška v 7. týždni

lussy63
15. júl 2015

Ahojte kocky,som v v 7. tyzdni,cakam svoje prve babo a mam velke bolesti v podbrusku.Mala ste to uz niektora? Lekar mi povedal ze vsetko je ok a na bolesti mi odporucil panadol femina.Ale ten by nemali tehotne a dojciace zeny... vedeli by ste mi poradit co mam vlastne robit? 😨

sibalka21
15. júl 2015

@lussy63 pokial mas velmi silne bolesti tak chod na pohotovost, pokial su neni silne tak to je normalne.. Ked tak daj si paralen

magic08
15. júl 2015

bolest v podrusku na zaciarku tehu su normalne, je to pocit akoby si mala dostat menzes. velke, neznesutelne bolesti uz by som radsej zasla za dr nech sa na to kukne. moze a nemusi to byt v poriadku. drzim palce

diana20
15. júl 2015

Podľa mňa pokiaľ ťa doktor prezrel a povedal, že je to v poriadku, tak sa nemáš čoho báť.. Ja som to tiež mala, doktor mi povedal, že to preto, lebo maternica rýchlo rastie. Ale pokiaľ je to neznesiteľné, tak chod k doktorovi, ja som väčšinou volala a pýtala sa či je to normálne, alebo či radšej prísť.. Držím palce

fidka79
15. júl 2015

@lussy63
@diana20
@magic08 mnuz v 7mom tyzdni ak su aj silne bolesti nik nic nespravi..max pokoj klud na lozku,ale ak sa babo rozhodne odist odide..nik tomu v 7m0m tyzdni nezabrani,nech chodis k lekarovi 24h denne..bud sa udrzi alebo nie...max dostanes PN klud na lozku setrit sa...malokedy hospitalizacia a umele udrziavanie..a modlit sa az sa udrzi..sa hovori ze pokial je neake poskodenie priroda si sama vyriesi povacsine..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli