Bolesti v 28. týždni

silvikaaa
2. mar 2013

Ahojte
Som v 28tt , bola som na prechadzke ale nevydrzala som chodit iba okolo tych 25 min , a to som musela rychlo ist domou a sadnut si ! A asi po 10 minutach som dostala strasne bolesti v krizoch a pod bruskom !! 😒 Neviem preco , vsak trochu prechadzky a pohyb by mi mal robit dobre vsak ? alebo sa mylim ? Bola alebo je niektora z vas ties natom tak podobne ako ja ? ☹

tremonti
2. mar 2013

ak este bolesti pretrvavaju hybaj do nemocky

cerez
2. mar 2013

@silvikaaa Určite k dr. Môže byť aj nejaký zápal.

silvikaaa
autor
2. mar 2013

Bolesti us mam asi okolo tych 40 min ,,, ale vobec neprechadzaju stale su rovnake ☹

cerez
2. mar 2013

@silvikaaa Tak si zájdi na pohotovosť!

ematko29
2. mar 2013

@silvikaaa môže to znamenať predčasný pôrod 😒

tremonti
2. mar 2013

@silvikaaa na tvojom mieste sa balim a frcim na pohotovost!!! radsej sa poisti ze ti nic nie je ako takto stresovat.ak by slo o predcasny porod treba babatko pripravit a aj teba!!

aurelkan
2. mar 2013

ja som bola takyto pripad :( Zacalo to este trochu skor ako tebe ale cim dalej menej som mohla prejst bez toho aby sa objevili bolesti, skoncila som na infuzkach Mg - 3 mesiace som iba lezala.... Vela oddychu, malo namahy.... A ak neprechadza tak urcite na pohotovost. Drzim palce

sense
2. mar 2013

no u mna nieco take zacalo tiez okolo 27tt a aj brucho tvrdnut, dostala som nakazane lezat a relaxovat, a vyhybat sa akejkolvek fyzickej cinnosti....pokial len oddchujem je vsetko ok, ked nieco porobim doma alebo sa idem prejst co i len 15 minut. potom to trva aj poldna kym to prestane.....v kazdom pripade odporucam navstevu lekara, popr. pri navsteve mu to nezabudni povedat....

dianka3
2. mar 2013

@silvikaaa Ako pisu zienky, rychlo utekaj do nemocnice lebo sucastne bolesti v krizach a podbrusku to su kontrakcie, rychlo utekaj a na nic necakaj viem to kedze ja som to iste zazila v 33tt a naozaj sa mi rozbehol predcasny porod ale nastastie mi ho udrzali

dianka3
3. mar 2013

@silvikaaa tak co bola si si oki?

silvikaaa
autor
4. mar 2013

Nie nebola som ale zajtra mam ist na poradnu tak tam im vsetko poviem ako mi bolo ,,, ale od vtedy som tie bolesti us nemala!! Asi v ten den som sa strasne namahala a preto som dostala tie bolesti , od vtedy viacej oddychujem a us tie bolesti niesu !! ale dakujem vsetkym babam za rady 🙂

aurelkan
4. mar 2013

@silvikaaa Super ze sa to utisilo 🙂 Vela zdravicka prajem

silvikaaa
autor
4. mar 2013

@aurelkan Dakujemm krasne ,, napodobne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre