Tromboidný hemoroid - bolesti v 31. týždni

plamienok22
8. aug 2023

Žienky máte niektorá s týmto skúsenosť? Jedného dňa neznesiteľná bolesť konečníka išla som na pohotovosť doktorka bola chirurgicka našťastie povedala že to je krvná zrazenina, zvonku, narezala mi to, potom som mala ešte väčšie bolesti, na druhý deň som išla som k chrirurgovi v našom meste, že má to strašne bolí, pozrel, znova že treba narezať❤️‍🩹, povolilo mi to no aj tak to boli, beriem cipky detralex kúpeľ v dubovej kôre no mám čo robiť pri každom pohybe, vstať, sadnúť, chodiť, neviem ako budem ďalej takto fungovať, ani Paralen nezabera, som v 31 týždni

lyly717
8. aug 2023

@plamienok22 ahoj ja som bola 3x rezať a nepomože na to nič ...babo ti tlači na cievy krv neprudi ale sa zraža potom vo vyssom tyzdni to prestalo samo asi ked sa otoči rodila som cisarskym prajem vela sil

plamienok22
autor
8. aug 2023

@lyly717 Vďaka a to ja čakám dvojičky, ďakujem pekne

trgypadl
8. aug 2023

nepdporucili aspon detralex??

kik2022
8. aug 2023

@plamienok22 Ja som 36tt a tiež ma trápia hemoroidy. Kúpila som si Emotralex masť, tá sa môže aj v tehotenstve, ale bojím sa, že sa mi to do pôrodu nezlepší.

plamienok22
autor
8. aug 2023

@trgypadl áno písala som že mi dal detralex

trgypadl
8. aug 2023

@plamienok22 prepac, prebehli mi rychlo oci, vyskusaj chladive obklady, a ak mas moznost viac kludoveho rezimu nech deturence tak netlacia na malu panvu

magdalenal
9. aug 2023

@plamienok22 mne moj gynekolog dal hemostop a po tyzdni zabral, hemoroid sice este je, ale neboli.
A este mi, uplne vazne, odporucil praskovy cukor. Dat na odlic.tampon a prikladat, ze to 'vytahuje' tu tekutinu a upokojuje. Este som neskusila, ale vravel to uplne vazne, tak verim, ze to myslel vazne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre