Bolesti v 34. týždni

pauli2807
27. okt 2021

Dobrý večer chcela by som sa spýtať keďže si už nebiem rady a nasa pohotovosť je taká aka je
Od včera poobedia mi bolo zle na odpadnutie bolesti som nemala večer mi ostalo strašne na vracanie krce ako na hnačky došla som na pohotovosť prístup taký že sa k tomu nevyjadrujem radcsej mám pocit he aj keby tam skapinam tak ešte by boli oduty že ich človek zobudi
Išla som domov že si oddýchnem spala som asi 2 hodiny zobudila som sa a mám bolesti krížov a maternice (jak pri menstruaci) som prvorodička a vôbec netuším čo a ako môj gynekológ mi pred týždňom povedal že boelsti sú normálne aj to keď mi je zle ale teraz sa mi to extrémne nezdá
Bolesti mám nepravidelne ale zato dosť to boli
Nemáte s tým niekto skúsenosti? Ja už som naozaj zúfalá

miskamicha
27. okt 2021

@pauli2807 ja som tc 31tt a mala som toto v sobotu vecer. Bolo to hrozne. Nemozes to mst aj z travenia? Nafukovanie? Zastavene vetry? Je mi luto ze ta na pohotovosti takto odpinkali. Skus si dpravit detsky feniklovy caj a harmancekovy. Verim ze sa ti ulavi. Keby nieco chod radsej za svojim dr. Drzim palce

pauli2807
autor
27. okt 2021

@miskamicha neviem môže byt aj trávenie naozaj neviem dúfam že nič vážne 😒

miskamicha
27. okt 2021

@pauli2807 moze, skus fenikel a harmancek samozrejme s mierou. A kup si no spa 40 mg a skus aj toto uzit, mne pomohlo a aj magnerot 3x1. Verim ze na pohotovosti ta aspon pozreli a ze mas namierene rodit inde ako v tej nemoc kde si bola na pohot. S takym pristupom k tehotnej dakujem pekne.

nika23t
27. okt 2021

@pauli2807 určite si stoj za svojím a požaduj vyšetrenie. Síce to nemusí byť nič vážne, ale taktiež môže byť. Ja by som to takto asi nenechala. Hneď ráno by som bola pri svojom Dr... Držím palce, nech je všetko v poriadku...

pauli2807
autor
27. okt 2021

@miskamicha no nevysetrili a určite že rodiť tam nebudem keď to vyslovene nebude nutne že by som nestihla ísť inam najradcsej by som išla do TT.

miskamicha
27. okt 2021

@pauli2807 ja nerozumiem ako ta mihli len tak odbit..som tiez lekar, ale toto by som si nedovolila k.nikomu toboz nie k tehotnej. Sila.. chod k svojmu dr ci ti nemakne krčok alebo sa neskracuje.

katarinamamina
27. okt 2021

Ja by som doktorovi aspoň zavolala a spýtala sa na už spomínaný magnerot. A nech on povie, či je potrebná kontrola alebo nie. Môžu to byť poslíčkovia ale aj nemusia. Ale na tráviace ťažkosti mi to nesedí, keďže ťa bolia aj kríže.

pauli2807
autor
27. okt 2021

@miskamicha môj doktor robí len 3 dni do týždňa dneska robil len do 12 aj to mal len objednané pacientky má tak vyhradený deň a nie pre tehotné v piatok mám az poradňu

miskamicha
27. okt 2021

@pauli2807 tak to uz vydrz ak bolesti ustupili a nevracia sa to v pravidelnych intervaloch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre