Bolesti v 4. mesiaci

30. jún 2023

Ahojte žienky som len zatiaľ v 4 mesiaci tehotenstva, a od včera ma sem tam pobolieva podbrusko, a kríže mám sa báť?
Nieje to nič hrozne čo by sa nedalo vydržať .Som prvý krát tehotná je to normálne ?
Ďakujem za odpovede 😉

tyrkysova_kobyla
30. jún 2023

Ano je. A zial, bude aj horsie 😅

autor
30. jún 2023

@tyrkysova_kobyla ďakujem za odpoveď 😉

lunademonica
30. jún 2023

Ja som mala presne v 4 mesiaci brutal bolesti, aj som sa bala najhorsieho aj sanitku som chcela volat, no napokon to prestalo a uz do konca bolo dobre...vraj sa tam nejake vazy okolo maternice uvolniju.

tyrkysova_kobyla
30. jún 2023

Ano, maternica rastie, takze tie bolesti su z toho. Svoje si odtrpi aj chrbat a neskor aj panva, teda aspon mna boli uz niekolko tyzdnov neskutocne

selena_luna
30. jún 2023

Magnezko je na to dobre 🫶

viki_00
30. jún 2023

Ahoj ja som akurát v 12 tt a tiež mám občas dni kedy mám také menštruačné bolesti pár hodín a v zapati na to niekdy také pichanie alebo niekedy je to ťahanie že si až musím ľahnúť 😀najčastejšie je to vtedy keď sedim alebo dlhšie stojím . Ale tiež mi veľa ľudí hovorilo že je to normálne že sa maternica a všetky väzy tam zväčšujú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre