Bolesti v podbrušku v 5. týždni. Je to ok?

ivka2885
24. jan 2014

ahojte.dnes som bola u lekara a povedal mi ze som v 5 tyzdni tehotenstva.ked som prisla od lekara zacalo ma bolet v podbrusku.skorej take krce.neviem ci mam ist lekarovi ,alebo je to normalne.bojim sa je to moje prve tehotenstvo.dakujem za radu

lila77
24. jan 2014

ahoj Ivka ja som mala bolesti v podbrusku od zaciatku druheho tehotenstva davali mi magnezium a lezala som doma mohla som si vybrat nemocnica alebo doma ak som chcela babetko udrzat ak to neprejde treba lekarovi a lezat lezat vsetko bude dobre

jul11
24. jan 2014

Tazko povedat.mierne stahy byva roztahovanie maternice.ale ked si si nie ista tak spat k lekarovi alebo smer pohotovost

satanka1
24. jan 2014

ak to neprejde do rána..tak ráno choď na pohotovosť ..môže to byť aj po vyšetrení a aj niečo iné...nechcem strašiť,ale radšej choď.radšej zbytočne ako neskoro

ematko29
25. jan 2014

ahoj ja som tiež mala také bolesti,bola som tiež v 5týždni apresne ked som došla od lekára.Zistila som,že ma bolí ked viacej chodím ,alebo ked vysavam .Skús si oddýchnuť malo by to byť lepšie ak nie tak smer opäť lekár alebo pohotovosť

mirkami7
25. jan 2014

Ja so mala tiež zo začiatku tehotenstva také pobolievanie skoro ako pri krámoch,je to tým že sa maternica rozťahuje,môže to byť aj po vyšetrení,ale ak máš neaké väčšie bolesti alebo krče radšej chod k lekárovi,budeš kludnejšia.

zoe19
26. jan 2014

Ahoj, zlato ja mám tiež prvé tehotenstvo,no ja som už v 8 tt. nič si z toho nerob...ja mám tieto bolesti od 4 tt.a sú tu stále.Doktor mi povedal že je to spôsobené sťahmi maternice,čo znamená že sa ti rýchlo rozťahuje maternica a teda ukladá do panvy tak ako má.( tak mi vysvetlil doktor. A neboj tiež to prišlo tak ako keby uťalo.Nič,nič nič a zrazu začali tieto bolesti. 🙂 tak nemaj strach a a gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre