Bolesti v pošve, vodnatý výtok a tlaky v 20 týždni

pinkblond
13. okt 2012

Mam pocit ako keby to mna islo dietatko vypadnut mam bolesti a neviem co mam robit....mala som hematom a ten presiel ale teraz mam zas take bolesti ,pichanie ale aj mam pocit ako keby som bola nachladnuta na mechur stale cikam ...mam strach sa pohybovat lebo mam pocit ce zo mna vypadne a dost to boli a stale musim chodit cikat.....mala ste niektora taketo tazkosti? uz davno mam pichanie na to beriem magnezium ale teraz sa to stupnuje .

danielaaa212
14. okt 2012

@pinkblond toto je chyba.. moja mozno nieje najsympatickejsia zena :D.. ale zasa odpoveda na kazdu moju otazku :D .. a niekedy su fakt hlupe :D. niekedy dokonca ja nestresujem.. ale potom pridem sem, precitam si nieco :D.. a potom mi to vrta v hlave.. tak sa pytam , aj za ostatnych :D .. lebo zrazu mam pocit, ze ja som nejaka benevolentna voci niecomu co sa deje a vsetci pisu ze to je nieco zle... a nadobudam rovnaky pocit... tak pridem k lekarke a prekonzultovavam... 🙂 tieto fora su skvela vec.. ale mali by byt hlavne o podpore , pozitivnej energii .. lebo velakrat sa rovnako zdajuci problem moze stat uplne odlisnym ... a potom tie pochybnosti... bleee.. ja som ekonom.. dakujem vsetkym vzdy za kazdu radu .. ale lekarka je tu odbornik a ona je na to studovana.. snazim sa byt v tomto praktik . zajtra sa zuzka hlavne pytaj a ked nevysvetli .. popros ho o to .. nic to nestoji, kym nebudes spokojna.. ryp do neho 🙂

pinkblond
autor
14. okt 2012

@zabka1124 jasne napisem ...som velmi zvedava ...pijem aj dnes vela myslim ze tym ni nepokazim a ze len sa vyplavia aspon dake tie bakrerie alebo co ja viem....magnezium ja beriem stale 3x denne to mi dal kem ma zacalo pppichat v podbrusku asi v 14tt.

pinkblond
autor
14. okt 2012

@danielaaa212 si naozaj zlata 🙂 no ved prave kazda mozeme mat nieco ine ale aspon viem ze mam maju vysertit myslim moc,vyter,sono,..ja do toho nerozumiem a preto aspon tu nieco hladam c by mi pomohlo....nno budem sa snazit pytat sa dufam ze ma bude chapat a nie pozerat sa na mna ako histerku..napr mala som sa vydavat 22.9,ale krvacala som a mala som hematom tak som sa velmi bala,on mi povedal ze saa mozem vydavat ale nemam to prehanat s tancovanim .ale ja som sa bala ze mi ti zas praskne a ze ma odvezu v krvavych svadobnych satach do nemocnice a pridem o babo tak som to zrusila tyzden pred svadbou ked uz bolo naozaj vsetko zariadene......do a teraz sa na mna tak divne pozera ze sa au prehnane bojim lebo som ho neposluchla a nevidala som sa.

danielaaa212
14. okt 2012

@pinkblond kasli na to co si mysli doktor.. je to tvoj zivot.. a tvoje rozhodnutie , on nerodil... a envie ake to je.. kazda zena a hlavne v tejto dobre sa boji o kazdy den tehotenstva.. o to, aby neprisla o babo, pretoze to co sa deje v dnesnej dobe.. ze sa neda otehotniet, ze su nedonosene deti, ze kazdy 4ty porod je cisarak , ze sa musime bat o vsetko , je prirodzene ze sme nachylnejsie na vsetko . strach, uzkost... nech ti len pekne odpovie na odborne otazky a do ineho ho nic. ja by som asi tiez riesila formu takou ako ty.. bud posunut, alebo len posedenie.. pretoze nikdy nevies. ja som bola uplne zdrava a vydavala som sa v 19tom tyzdni aaaaa som o polnoci padala z noh... unava, tvrde brucho, tlak na posvu... vydaj mam pocit,ze nieje pre tehotne 🙂. uz chapem, preco je lepsie sa vydavat ako netehotna.. a dolezitejsie je zdravie tvoje, babatka ako vydaj.. ten pride , tak ci tak. kedze si mala ten hematom , vobec sa necudujem tvojim obavam.

pinkblond
autor
14. okt 2012

@danielaaa212 no odlozili sme to ..svadba bude az ked sas babo narodi a budeme ok tak potom sa budeme zabavat 🙂 no to bolo naozaj strasne,tolko krvi zo mna islo ze som si myslerla ze som potratila,bolo to strasne nazaz asi 3dc a potom za kazdym ked som sa postavila zo mna lialo ...neprajem to naozaj ziadne zene to bol hrozny strach ... mozno ze aj preto sa teraz uz naozaj prehnane bojim .naozaj sa deje kadeco a nie je to sranda .... jooj keby vsetky mamicky a deticky boli zdrave :/

paris3
14. okt 2012

je dolezite mat doktora, ktoremu mozes doverovat. hlavne ak mas obavy a nejake zdravotne komplikacie. ked som otehotnela, chodila som k jednemu starsiemu panovi doktorovi. odborne na tom bol dobre, co sa tyka znalosti, ale vadila mi ta jeho dlhorocna rutina. uz od dveri ma zdiagnostikoval a naslepo nasadil liecbu. naozaj sa mi to nezdalo ok a nedoverovala som mu. druha vec co mi na nom nesedela bolo, ze bol s tych neempatickych doktorov, co ti bez mihnutia oka chrstnu do tvare, ze no ved ked TO nema udrzat, tak sa s tym aj tak nic neda robit.... podla mna sa to da povedat aj citlivejsie....
nasla som si potom super doktorku, zacala som k nej chodit od 12 tyzdna. relativne mlada baba, vzdy postupuje velmi zodpovedne, snazi sa nic nepodcenit, aj komunikacia s nou je super 😉 doverovala som jej a mohla som za nou ist s mojimi otazkami a pochybnostami...
mozno by som zvazila, ci si nenajst doktora, ktoremu budes moct doverovat 😉

vierkass
14. okt 2012

@danielaaa212
ahoj.... jooooj, dobre sme sa pochopili, len ja som to asi zle napisala. donedavna som si myslela, ze take umytie riadu je nic. aĺe uz si nemyslim, ze zenske prace su nic, lebo sa unavim rychlo a hned mam bolesti... 🙂
dobre sme sa pochpoli..... 🙂))))

vierkass
14. okt 2012

@pinkblond
presne tak ako baby pisu, kasli nato co si kto mysli. ked mas pochybnosti, pytaj sa aj 3x. tak, aby si bola ty spokojna.
velmi ti drzim palce, nech si v poriadku aj s drobcekom. 🙂

pinkblond
autor
14. okt 2012

@paris3 no ale ked ja som uz od takeho stareho doktora v 13tt isla prec lebo som zacala krvacat a len ma poslal domou lezat ani na sono ma neposlal.tak som isla k inemu ....no len to ze kazdy ho chvali ze je dobry doktor,ja netvrdim ze nie ,ale chcela by som aby toho povedal viac .....no uvidime co bude zajtra 😒

pinkblond
autor
15. okt 2012

@vierkass
@paris3
@danielaaa212
no tak bola som dnes dostala som Gynazol a Monural... ale v podstate neviem co mi je ze je vsetko ok len ze zato ma to tak boli ze to tam mam podrazdene.Ten Gynazol to je daka masticka co si mam dat vecer pred spanim do posvy a Monural je dake jednorazove antibiotiku..to mam vecer vypit a to je vsetko.....no tak uvidime .....povedal mi ze he vsetko ok tak ja uz neviem kocky :( snazila som sa vypytovat a hovorit co ma boli ale bud mi neozpovedal alebo mi len povedal ze vsetko je ok. aa k tomu hnisu mi povedal ze to je z posvy a na to mi dal ten krem asi .a ze mam brat magnezium...sonomi neurobil .musim pocakat este tyzden .

vierkass
15. okt 2012

@pinkblond
ahoj, cely den na teba myslim, ze ako si dopadla. Urob ako doktor povedal a snad bude dobre. Verim tomu. Tie antibiotika urcite zaberu a ta mast tiez. Mozno to je fakt len nejaky debilny zapal v posve a z toho hnis. A je to preto rozdrazdene, preto ta to boli. Skus 2-3 dni mastit a´ak budes mat pocit, ze to nezabera tak pojdes k lekarovi znova. Drzim palce velmi, velmi..... 🙂
Ja idem v stredu na kontrolu a prietoky, tak dufam, ze bude vsetko ok.

pinkblond
autor
15. okt 2012

@vierkass no ta mast je taka ze to sa to si mam dnes dnu a o tyzden zas.no drzim ti palce aby bolo vsetko ok 🙂

danielaaa212
15. okt 2012

@pinkblond tazko povedat... kurnik co je spravne.. ale fakt skus pomastit.. dat to antibiotikum.. a snad bude pohoda.. a fakt .. ked nebude ustupovat tak znova ist... popravde .. aspon babo mohol skontrolovat ... minimalne ozvy srdca ...
citis uz inak pohyby ?? mne mamka vcera povedala.. lebo tiez sa bojim... otvorena som... a obcas ma picha.. kazdykrat kontrolujem toaletny ci je vsetko ok... ze ak babo kope.. tak je vsetko ok.. takze kontrolujem pohyby .. nech uz boli cokolvek... ak nekrvacas a citis babo.. tak je to stale ok . nooo priznam sa som dufala, ze budes mudrejsia po dneskajsku.. ach ti lekari... pre nich sme len cisla mam taky pocit , pre niektorych

paris3
15. okt 2012

ach to, ze ti doktori sa vobec nevedia vcitit do zeny, ako sa dokaze bat o babo ☹ keby si trochu na tom dali zalezat a riadne povysvetlovali, povysetrovali, urcite by to bolo uplne o inom.... zial, takto nam velmi nepomozu zbavit sa toho strachu, alebo ho aspon obmedzit...
ako povedala daniela, aj ja mam pocit, ze pre mnohych sme len cisla 😒

pinkblond
autor
16. okt 2012

@paris3
@danielaaa212 ja mam tiez taky pocit ..... a kym pohibom ked mam pravdu povedat tak neviem.daco citim ale ci su to pohiby neviem aaa necitim to kazdy den tak si myslim ze to len maternicu citim...ja naozaj neviem 😖

danielaaa212
16. okt 2012

@pinkblond @paris .. moja sestra chodi na urgentnu zdravotnu.. a prve co im lekar povedal, ze ked maju byt dobrymi zachranarmi.. nikdy ich nesmie ovladnut rutina... pretoze potom je kazdy clovek len kuskom masa .. ze to je najvacsia chyba zachranara... a ja si myslim,ze aj lekara... rutina ich zabija... pre nas su to prve deti, pre nich tisice odrodenych zien.. ktore sa boja... smutneeee.. co sa tyka teba zuzka.. v 20tom tyzdni.. ak si nic take necitila.. uz to budu pohyby ;). moja svokra je svokra.. ale stale mi hovori, ze ked citim pohyby je vsetko ok.. a moja mamka mi stale hovori.. ze kym nekrvacam, je tiez vsetko ok ... takze .. ja verim,ze si v poriadku.. a ze len ber to co ti dal lekar.. a skus vydrzat do toho 23tieho ci akeho .. na to sono.. ja verim,ze bude vsetko ok ;). je to vlastne uz len tyzden... tak posielam silu na kazdy dalsi den ;)

pinkblond
autor
16. okt 2012

@danielaaa212 mo ale ked ja som uz par dni nic take necitila tak neviem ci to bolo ono alebo je daco zle 😒 no uz sa neviem dockat toho sona ano 23 -ho. No ano oni to beru ako normalnu vec krora je bezna kazdy den ale by to citime inak....ved su to nase babatka a este prve tak je nam vsetko nezname.

danielaaa212
16. okt 2012

@pinkblond nic len neboj.. dobre bude.. ;) len verit a vydrzat... vsetko je urcite v poriadku ;) . a jaaaa len dobre hovorim ;) :D

pinkblond
autor
16. okt 2012

@danielaaa212 no to dufam 🙂 dnes mi je celkom fajn tak som rada 🙂 dufam ze mas pravdu 🙂

danielaaa212
16. okt 2012

@pinkblond ziadne dufam ;) .. mam :D .. to sa stale smejem s kamoskami.. ze co ja poviem, pravda musi byt :D ... tak som rada aaaaaa bodaj by takychto dni bolo co najviac ;)

pinkblond
autor
16. okt 2012

@danielaaa212 no ked povies 🙂) tak teda je tak 😀 noo to by naozaj mohlo nech uz to zle prestalo a uz nas caka len to dobre.....su na tom kocky aj horsie ako ja ale uz dufam ze my sme to zle uz prekonali a uz nas caka zvisok len pekny...budeme priberat,tesit sa a nakupovat 🙂

danielaaa212
19. okt 2012

@pinkblond @ paris3 ahojte baby ... nooo ja som dnes absolvovala prehliadku... stale mam pichanie odspodu ... aleee vsetko je ok .. stale je len maly aktivny , tak preto to boli... mykoza presla.. a to ze som sa otvarala sposobilo len to,ze som bola pretazena.. takze davajte na seba pozor .. a nerobte fakt nic tazke... dostala som quajacuran a magne b6 na spevnenie svalov a maternice.. na oddych a upokojnenie svalstva.. a uz je vsetko ok.. takze magnezium nech vam nechyba. inak zuzka... kamoska mala hnis v moci teraz , lekar to bral ako pohodu.. ze to prejde nasadil jej ale jemne antibiotika... lebo je aj prechladena a zacala mat teploty . potom ked zistim ake... tak ti dam vediet ;)... dufam,ze sa uz citis lepsie .

pinkblond
autor
19. okt 2012

@danielaaa212 no som rada ze je vsetko ok ...no co uz pre nas niektore asi cele tehotenstvo mi je prechadzka ruzovou zahraou...pretazena??? a co si robila? ok zisti co ma ....aj na mna daco lezie dako ma zacina hrdlo boliet tak cmulam cukriky hadam to prejde 🙂

henikav
16. dec 2012

@pinkblond vidim ze si mala ten isty problem ako mam ja teraz, ako si na tom teraz a co na to lekar? Normalne sa bojim hybat, aby som malu "nestratila". K lekarovi sa dostanem len zajtra 😖

pinkblond
autor
16. dec 2012

@henikav jooj moja neboj nic ..... musis to dako vydrzat ... mne dal masticku dr. a jednorazove antibiotikum a bolo to potom po par dnoch lepsie,ale vytok mam aj teraz a bolesti tiez ale teraz zas ine ...... piatok som prisla po 2 tyzdnoch z nemocnice...tvrdne mi brusko.... bolo mi povedane ze kazda zena preziva tehotenstvoo ina a my paatrime medzi tie citlivejsie co vsetko citime 😖 ja musim stale len lezat ....aj ty si radsej polez a zajtra uvidis ...... daj potom vediet ako si dopadla 🙂

henikav
16. dec 2012

@pinkblond dakujem ze si mi tak rychlo odpovedala, no to je najmenej, ja vydrzim, len aby malicka vydrzala, lebo na porod je este velmi skoro

pinkblond
autor
16. dec 2012

@henikav jooj neboj este neporodiis .... ja som mala minuli tyzden naozaj pocit ze idem rodit ale nastastie som sa neotvarala a v nemocnici mi rychlo nasadili infuzie ktotre mi tiekli 8 dni nonstop a potom jedna denne a uz je to celkom fajn

typa
7. jan 2013

@pinkblond mozem sa Ta spytat,ci Ti zistili,co bol ten vodnaty vytok? Ja mam uz 2 dni tak vlhko v nohavickach. Nie je to nic extremne,ale nebolo to az take.

pinkblond
autor
7. jan 2013

@typa nezistioi mi nic...vsetko bolo ok a povedal mi dr ze v je to normalne v tehotnosti.... ja som sa uz bala ze mi otteka plodova voda ale toho sa nemusis bat kym ti netecie po stehnach ze to by bolo az tak to ze mas mokre gatky to je normalne tak neboj nic 🙂

martinkatobiasko
3. feb 2017

Ahojte prosím potrebujem poradit som v 24 tt a dnes som citila asi tri krát take tlaky do posvi ked dietetko obcas silnejšie kopalo neviem čo to je ale dúfam že nic vazne bolesti nemam a ani výtok ma stym niektorá z vas nieaku podobnu skusenost ? Ďakujem za odpoveďe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre