Bolestivé kopance úplne nízko

3. mar 2024

Ajojte, som v polovici 30.tt a 2 dni cítim kopančeky strašne nizko, je to uplne neprijemne až miestami bolestivé, vkuse chodim cikať z toho. Mali ste? Je to ok? Nemôže to byť nič zle? Babo sa zrejme otočilo koncom panvovym 🙄

anjelicek26
3. mar 2024

Náš je už pár dní viac menej opačne, nohy až dole v krčku a áno dáva také supy do mocaku,ze dovidenia. Ak sa neotoci,tak normálny porod vylúčený. V sobotu bol chvíľu správne a už je zas opacne🫣🫣Proste rozum v 36.tyzdni takéto obrátky....neurobíš s tým nič, my mame 11.3. Termin na vonkajšie otočenie.. ak sa nepodarí,tak cisársky...

autor
3. mar 2024

@anjelicek26 vaažne? Jemine tie detičky sú tvrdohlavé 😂😂🙈 držim palce, verím, že sa ešte otočí!! 🙏
Náš tiež kopance úplne dole a dnes to je fakt veľmi nepríjemné a bolestivé, pri každom kopančeku zastukám 🙈 ja tu skúšam všetky rady babské na otočenie😂😂😂

anjelicek26
3. mar 2024

Ako ja to vzdávam nateraz, lebo už som išla včera oslavovat,ze sa otočil a zas je naopak,asi ma stále veľa miesta🫣 Tie kopance dole sú nepríjemné, pritom maly nemá Boh vie akú váhu a aj tak😅 Aspoň šnúru nemal minulý týždeň okolo krku žiadnu,tak snáď sa pri tých otáčkach nijako nezamotaju,to je hlavne.

liviiiiii
3. mar 2024

Ja mám také isté pocity kopance úplne dole bolestivé miestami sa vycurat nemôžem 😃 ale neboj sa nemusí byt babo nožičkami dole. Moja je hlavou dole takže očividne tam šmátra rukami😃

lilli110
4. mar 2024

Ja sa tiez hlasim 🙂 riadne stuchance dole do mechura a najhorsie je to ked soferujem 🙈 maleho mam pritom dole hlavkou. Uz len to nejak vydrzat...ved najneskor porodom nam to skonci 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre