Je normálne, že cítim bábätko tak nízko?

16. feb 2024

Ahojte, som 29tt, zhruba od 26tt cítim malého už pekne vysšie pri pupku kopkať, avšak sú dni kedy presne viem, že je pretočený naopak a keď je dole koncom panvovým tak ho cítim kopkať úplne dole, mám pocit, že až v nohavičkách🙈😄 teraz ho ale tak cítim už 3. deň, je to ok, že je bábo takto nízko? Vďaka.

sejbipi
16. feb 2024

Áno, je. Ešte stále má ako-tak dostatok priestoru sa hýbať a premiestňovať 😊

autor
16. feb 2024

@sejbipi ďakujeem 🙏 anoo ešte tam vystraja riadne ale tie kopy nizko sú také nepríjemné a ja sa cítim dosť nesvoja neviem prečo, mam radšej keď je pekne hore😂

juja_01
17. feb 2024

Mám to presne rovnako ... som 25tt, ale niekedy je veeeľmi nízko a je to presne také až nepríjemné, že mám pocit, že nohu má v pošve 😂 ... nie je nad to cítiť pohyby okolo pupka, vyššie 🙂

autor
17. feb 2024

@juja_01 presnee!!🙏🤣 ako to je možné božinku..tie deti da tam točia ako na kolotoči

juja_01
17. feb 2024

V pondelok mam poradnu, tak som zvedava ako bude ulozena 😊

autor
17. feb 2024

@juja_01 ja nechapem tomu, že dnes cítim súčasne pohyb aj hore ale aj dole🤷‍♀️🤣 neviem čo je kde🤷‍♀️😂

juja_01
18. feb 2024

Ja to tiez vobec neviem urcit co je ruka co noha a spol 😂

autor
18. feb 2024

@juja_01 mne baby hovoria všetky, že presne budeš vedieť rozoznať každú časť tela bábätka v brušku🙄🙈🤣 no ehm…neviem absolutne

juja_01
18. feb 2024

Presne .. a stikutku tiez casto spominaju, ale asi som daka cudna 😂 mooozno tusim kedy to je, viac pravidelne pohyby, ale ci to je isto ono si clovek nema ako potvrdit

autor
18. feb 2024

@juja_01 presne tak🙈🤣 no nie som v tom sama evidentne…inak aj ty niekedy cítiš menej a niekedy je také aktívne babo? Moj jeden deň tam robí pohyby jak škrečok v kolese a na druhý deň nič až v noci začne😂

juja_01
18. feb 2024

Ano ano presne tak isto to mame, niekedy aj dva dni kludnejsie a niekedy je den, ze mam pocit, ze sa ide prekopat von 😂 .. a zakon schvalnosti je samozrejme ked tatik da ruku na brucho, v tom momente sa ani nehne 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre