Bolestivé prsníky v 18. týždni

evastejskalova
2. júl 2014

Ahojte mamičky. Čakáme druhé dieťatko. Som v 18. týždni a moju prvú dcérku som porodila minulý rok v septembri. Kojila som ju bohužiaľ len 4 mesiace. Už asi týždeň mám veľmi bolestivé prsníky, konkrétne bradavky. Ale až tak že sa ich nemôžem ani dotknúť. Spávam so športovou podprsenkou, lebo bez nej je to na nevydržanie. Takéto citlivé a bolestivé bradavky som mala keď som kojila prvú dcérku. Ale je to normálne už teraz? Stretli ste sa s tým niektorá? Ďakujem za všetky odpovede a prajem pekný dník 🙂

retkvicka
2. júl 2014

@evastejskalova nie si opat tehulka?

ali76
2. júl 2014

@retkvicka ved pise , ze je v 18 tt

retkvicka
2. júl 2014

🙂))) sorry baby, ja som daka nezobudena a v praci...toto mi fakt uslo...ale tak potom, pokial nie je teplota, cervene flaky na prsniku, hrcky - to moze byt z tehu...ja ked som bola tehotna, boleli ma prsia priserne...a boleli ma presne ze bradavky...myslela som, ze mi odpadnu...

ichbinich
2. júl 2014

@evastejskalova:
Veeelmi citlive prsniky, najma bradavky, som mala pocas obidvoch tehotenstiev. Tiez som nosila iba vystuzene podprsenky, obycajne "tenke" som nemohla...
Nastastie to po porode preslo a kojila som syna 2,5 roka a teraz 15-mesacnu dceru este stale kojim.
Obavam sa, ze je to hormonmi a budes musiet s tym zit...

evastejskalova
autor
2. júl 2014

Ďakujem za odpovede 🙂 aspoň som v tom neni, resp. nebola sama. Pri prvom tehotenstve som nemala vôbec bolestivé prsníky...takže ma to teraz troška prekvapilo 🙂 ale nevadí...vydržíme :D

evastejskalova
autor
2. júl 2014

@ichbinich 🙂 uáááuuu....úprimen Vám závidím že tak krásne dojčíte svoje detičky. Ja dúfam že tentokrát to pôjde dlhšie ako pri dcérke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre