Boli ste choré v druhom trimestri?

smsabrinka
6. feb 2015

Ahojte, som v 23 tt a som chora, kaslem,kycham, soplim, boli ma hlava, skrabe v krku, zatial bez teploty...Doteraz som sa vyhybala vsetkemu a vsetkym a partner mi prisiel domov chory, buuum hned som to mala aj ja. Nema to vplyv na babatko? dakujem

miadi
6. feb 2015

nema to vplyv na babatko to je ok 🙂 niekedy sa aj HIV pozitivnej zene narodi totalne zdrave babo..
male je ok nemusis sa bat len keby si mala horucky..chod k dr nech ti nieco predpise a popri tom sa napchavaj ovocim tekutinami na skrabanie krku je super cucat medik z toho medvedika..raz mi to za noc vyliecilo..
sup do postele a spat 🙂
skore uzdravenie!

culia1
6. feb 2015

ja som mala zapalene dutiny v druhom trimestri, skoncila som na atb, hoci som tyzden skusala vselico mozne, potom som to uz nevydrzala od bolesti, Ale maly sa narodil zdravy, vsetko v poriadku. nemaj strachy, bezne prechladnutie neublizi babatku

julia92
6. feb 2015

Nic sa nedeje, neboj sa 🙂 Ja som bola chora aj v prvom, aj druhom aj v tretom trimestri. V tretom som dokonca brala lokalne atb, aj crp som mala zvysene. Len pi vela caju, papaj ovocie, vitaminy. Keby si mala vyssiu teplotu, aj paralen si mozes dat. A snad ma tu nikto neukrizuje, ale ja som si davala olynth 2x denne (na noc a raz cez den), lebo som absolutne nevedela dychat. A som tu, a sme zdravi a rastieme 🙂. Teraz samozrejme nehovorim, aby si sa napchavala liekmi, len chcem povedat, ze aj keby si si nieco dala, tak sa nic nestane 🙂 Drz sa.

el6
6. feb 2015

neboj, vsetko je ok, ked som bola tehotna, vsetky choroby sa na mna lepili, hlavne na zaciatku....nastastie obidve deti zdrave....drzim palce, uz si za polovickou 🙂

alias313
6. feb 2015

Ja som tiez 23 a dnes som dostala atb,mam zapal priedusiek..od utorka som sa snazila liecit cajom,medom,citronom,cesnakom...ale do rana katastrofa.Aj teraz mi je na prt,dufam,ze lieky coskoro zaberu.Pri prvom som tiez brala raz atb a samozrejme vsetko v pohode.A či sa tomu vyhnes pochybujem.Ked je to raz vo vzduchu...Ja som na rizikovom,syn nie je chory,ani muz a ja som doma a ochorela som tak,ze ledva dycham... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre