Buchnutie bruška v 35. týždni

nezabudka3219
7. jún 2021

Keď som dnes išla na poradňu som zabuchovala dvere na aute a trocha si buchla brucho s dvermi pri pupku. Lenže ja keď si chytím pri pupku ja cítim vždy dieta, take tvrdé, či už chrbát alebo noha takže mam pocit ze je hneď pod kožou a akoby vsetko cítilo keď cítim ja ju tak veľmi, placentu mam vzadu. Som chuda, žiadnu tuk, podľa mňa aj diastaza trocha pri pupku. . Sak asi to nebolo veľa, ale aj to sono robil 1 minútu..... Myslíte, že to vadí? Je ozaj chranene keď ju tak moc cítim? Som 35tt, je normalne že tak veľmi ju cítim alebo pribratejsie baby to tak necítia? Ja si to už nepamätám z 1 tehu. Ach stresujem za všetko.

any_soj
7. jún 2021

@nezabudka3219 čo na to povedali na poradni?

katarina092
7. jún 2021

@nezabudka3219 Tiez sa mi podarilo parkrat buchnut brusko vyssich stadiach teh. a nic babu nieje..mala som 1 a pol rocne dieta kt mi par krat koplo do brucha..a v pohode..babo je chranene hrubou stenou maternice to by musel byt silny naraz.. a tiez som celkom stihla

nezabudka3219
autor
7. jún 2021

@katarina092 snad je hrubá 🙏😄lebo veľmi cítim jej telíčko

katarina092
7. jún 2021

@nezabudka3219 ako myslis pohyby ci jej telo? a vnimas zmenu nejaku?

nezabudka3219
autor
7. jún 2021

@katarina092 jej telíčko cez kožu, sak som nicc ani nepribrala, nie žiadna zmena

bibka37
7. jún 2021

Mne tiež asi v 8.mesiaci synovec kopol futbalovu loptu priamo do brucha. Hneď som utekala na sono, bolo v poriadku. Dnes má syn 10, a okrem toho ze neposlucha🤨 mu nič nie je. 😀

nezabudka3219
autor
7. jún 2021

@bibka37 haha, poznáme poznáme s prvorodenou. Tak snáď už to chcem mat za sebou celé, nie je horšej povahy ako taká co za všetko stresuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre