Čo by som mala robiť proti hlienom?

semty
27. okt 2011

Už celé tehotenstvo mi stekajú hlieny do krku a nižšie. Prosím pomôžte mi. Vanda

lypka
27. okt 2011

no to tehotenstvo je to zvláštne obdobie, mna celý čas bolelo hrdlo, ked som chodila k svojej doktorke tak mi stále dávala antibiotiká, bála som sa, že môžu bábu ublížiť a tak som zmenila doktorku, tá mi spravila stery a povedala, že za to môžu hormony a nedala mi nič, takže som sa s tým musela zmieriť. takže neviem či sa dá niečo robiť aj s tými hlienami

anjelicek26
27. okt 2011

Vylucit mlieko, upravit stravu, polohovat v spanku, nic ineho moc urobit nemozes. Pokial ich neodkaslavas, je to neskodne, aj ked otravne. Ked ano, tak ten konstantny tlak, ktory vznika pri kasli na brusko nie je dobry, poradila by som sa na plucnom.

montinka
27. okt 2011

na hlieny je vraj dobry skorocelovy caj alebo zihlavovy len neviem ci sa to moze v tehotenstve skus sa spytat v lekarni

ivetka2812127
27. jan 2014

Ahojte,poradte mi prosim co mi pomoze zbavyt sa tychto hlienov ktore mi stekaju rovno do krku a nedaju sa vykaslat.som v 4 mesiaci tehotenstva a bojim sa ze to nieako moze ublizit dietatku. ☹

olifcek
27. jan 2014

nejest nic mliecne, sladke, pridat do jedalnicka viac strukovin... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre