Čo je dobré od bolesti hlavy a na silnú kyselinu?

nelinka1810
7. dec 2011

Maminky prosim vas poradte mi co si mam dat od bolesti hlavy ( migrenove bolesti) a mavam silnu kyselinu.... som v 26 tyzdni, dakujem Vam!!! 😉

bambi2
7. dec 2011

na silnu kyselinu je dobra soda bicarbona... alebo pit citronovu stavu.. jest zasadite a neutralne potraviny, to ti celkom iste pomoze... vela ovocia, zeleniny ale surovej... 🙂 a ziadne bublinkove napoje, tie prekysluju!! aj mineralka. najlepsie cista stojata min. voda...

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gledis
7. dec 2011

na kyselinu je dobré jesť nastrúhané jablko s mrkvou

sharlotta
7. dec 2011

Mne pomahala jedine soda bicarbona(mala som tu v tabletkach), nic ine na svete.Treba ale davat pozor na sodik, vela ho skodi a soda bicarbona poskodzuje zaludok, tak by sa fakt nemalo, ale ja som si nemohla pomoct....To iste je vlastne aj vo Fatre. Inak moja Dr. mi odporucala Gastrotuss, ale mne to nepomohlo, no moja kolegyna vravela, ze jej ano, tak treba vyskusat. Na migrenove bolesti nepomoze asi nic...vela vody a spanku tak mozno trosku. Ale paralen mozes uplne bez problemov, len ci zaberie 😒

nonika
7. dec 2011

Mne pomahalo mlieko a neskor uz ked som bola v 9tom mesiaci mi lekarka dovolila uz aj gastrotus ale mne najviac zabrali pastilky Tums 😉 ....hlava ma bolela tiez ale to som pretrpela bez liekov...drzim palce nech ta to skoro prejde 😉

pingu1
7. dec 2011

juuuj, bolesti hlavy som mala cely druhy trimester. uplne som az plakala, co sa to nedalo vydrzat. doki mi dal nejake cipky s paracetamolom a bola to riadna ulava. na kyselinu skus nieco v lekarni

kokorunecka
7. dec 2011

Ja mám nehorázne bolesti hlavy a dávam si raz za čas Paralen, popr. Panadol- to tehotné môžu.
A na kyselinu mi zabrali cukríky Tums 🙂

sssimi
7. dec 2011

mne na kyselinu zaberá Talcid (viac ako tums). Na migrénu-viem len o paralene. Tehotná ale môže maximálne 3x za deň aj pri chorobe.

nikolet_89
20. jan 2012

ahoj ja tak raz za tyzden som zvykla vypit pohar vody a v nom trochu sody bicarbony a octu zabera to, ale nemoze sa to casto

petronela353
20. jan 2012

ja som mala hroznu kyselinu v tehotenstve a v lekarni som si kupovala cukciky tums tie mi velmi pomohli a od bolesti hlavy mi pomohlo jidine sa dobre vyspat ked sa da 🙂

stastnevydatam
20. jan 2012

ahojky, ja som mala migrenu nastastie iba prvy trimester.. chcela som to vydrzat bez tabletky, podarilo sa.. na kyselinu som si davala mandle..celkom pomahali.. drz sa 🙂

adrika214
20. jan 2012

prepac, ani som si nevsimla napisala som ti IP

kvetinka211
20. jan 2012

gastrotuss sa moze .. no pomaha aspon trosku .. ked bolo velmi zle, dala som si samaritan, taka sumienka co dostat v obchode, nepisali tam ze by to bolo nevhodne tak som uz neriesila lebo mi bolo fakt strasne 😖 a tiez fatra pomahala a vankuse tri na sebe polozene. na hlavu paralen ak je velmi zle, ale nemal by sa radsej ani ten velmi v tehotenstve. no a tiez menej jest mi pomahalo, skor po troskach, hlavne vecer si treba davat pozor

jamama
20. jan 2012

dievčata,kto verí na homeopatika tak tam je široký výber aj na kyselinu a trávenie a potom na rozne bolesti hlavy,troška som to teraz študovala,lebo ja am problémy s nevoľnosťou.Mne nezaberaju,ale aj taka je možnosť,a v tehotenstve sa možu

lucka1987
22. jan 2012

no fatra mineralka a este aj z lekarne take tablety na cmulanie... hmm len som zabudla ako sa volaju do kelu.. 😅 ale ked tam zajdes urcite ti nieco poradia.. a na bolest hlavy? dostatok tekutin, a cerstvy vzduch a vela spanku 😉

nana776
22. jan 2012

ahoj kup si gastrocinesine ja som si uz nevedela pomoct mavala som hroznu kyselinu nic mi nepomahalo a toto su homeopatika neskodlive a fakt pomahaju

severankasr
22. jan 2012

mavam silne bolesti hlavy pravidelne, kedze pocas tehotenstva som nemohla brat ALGIFEN ani podobne, doktorka mi na recept predpisala NOVALGIN, bez receptu pre tehotne je ACIFEIN. Bohuzial iba lieky mi pomahali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre