Čo mám povedať, keď chcem ísť na maródku?

schutzangel
20. okt 2015

Baby prosim,co mam povedat dr aby ma vypisal dlhodobo na pn?som teraz aj chora,ale ide oto ze v eobote mam tazsiu robotu furt v chlade a veduci ma bema inde preradit.a natahujem sa s tazkymi vecami.

skoupilka1
20. okt 2015

no veď povedz to, čo si teraz napísala sem. Dvíhaš ťažké veci, robíš v chlade, z toho si chorľavá, pridaj ešte stres, a že vedúci ťa nemá kam preradiť. Myslím, že s doktorom sa vždy dá dohodnúť. Určite ti napíše PN a nebude riskovať, že sa ti nebodaj niečo zlé stane. 😉

lavender84
20. okt 2015

Skus pravdu ;) permanentny chlad velka fyzicka namaha.

maminkynafazulka
20. okt 2015

Povedz pravdu.. Ja som povedala len ze ma picha v brusku a som pn.. Pri tvojich podmienkach ta da urcite 🙂

helenanovakova
20. okt 2015

ja som tiež pracovala na rizikovom pracovisku, povedala som to gyn., on si vymyslel nejakú dg., na základe ktorej ma vypísal na PN

dzenar
21. okt 2015

HMM zienky na idem na IVF a nechcel ma moc vypisat potom nakoniec pnku dal ale ze iba na mesiac a to este ani nebude cely proces spraveny tak neviem ako a podla coho to beru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre