Čo mi hneď pomôže na mykózu?

diana20
15. dec 2016

Poraďte mi prosím niečo čo mi hneď pomôže, lebo ja už sa zbláznim, normálne revem už neviem čo mám robiť všetko ma štípe svrbí a páli niekoľko dní, všetky lieky som vyskúšala stále nič ja už neviem naozaj prosím vás máte nejakú dobrú radu?

hivanik
15. dec 2016

@elenka.k petrzlen sa v tehotenstve neodporuca!

liesik
15. dec 2016

Možno by bolo fajn zistiť čo ti to spôsobuje možno nesprávna hygiena? strava?
Niekedy si to ani neuvedomujeme ale tieto problémy si v podstate spôsobujeme samé aj keď nechcene.

maca283
15. dec 2016

@diana20 alebo skusit tea tree krem a aj olejcek s justu prirodne antibiotikum mne to vzdy zaberie a uz viac menej používam ako prevenciu sem tam Pouzivam na tampon par kvapiek alôebo krem natriem rano večer

lavender21
15. dec 2016

@kacenka2803 Petržlen sa kedysi používal ako abortívum, to by som v tehotenstve ani náhodou neskúšala... aj urologickiý čaj nie každý sa može, aj na to treba dať pozor...

stastnablcha
15. dec 2016

no ja som mal podobne. a najlepie mi pomohli probioticke tampony. neviem ci je ich viac na trhu, ja kupujem ellen, ale je mozne ze su aj ine dobre... pozri tuhttps://www.drmax.sk/ellen-normal/
je fakt ze mi to nepomohlo hned, ale vazne sami ulavilo po nich..

elenka.k
20. dec 2016

@hivanik ja som vtedy ešte nevedela, že je tehotná 😉 , máš pravdu! Áno, ani alchemilka a ani petrželen - zvláštne je, že práve toto napomáha pri problémoch ak sa nedarí otehotnieť. Nie?!

melynda
20. dec 2016

@stastnablcha keď ja osobne neverím tomu že niečo na mykózu pomôže hneď to kým sa žena mykózy zbaví tak to istý čas trvá a bohužiaľ je to tak že každej žene zaberá niečo iné, takže tiež nie je jednoduché zistiť čo práve dajme tomu mne zaberie

kacenka2803
26. dec 2016

Však ona nieje tehotná má len mykozu ...

diana20
autor
26. dec 2016

@kacenka2803 som tehotná 😉

libawet
26. dec 2016

@diana20 femigel je veľmi dobrý, je na bylinnej báze, voľne dostať v lekárňach.

martina9999
26. dec 2016

gencianova violet je na mykozu, vyuzijes mozno po porode..pri kojeni, je na bradavky alebo do ust babatka. neviem ako tam dolu, mna nedavno svrbelo, tak som si ju tam potrela 🙂 ale nesvrbelo ma vnutri, iba na povrchu, a pomohlo. donutra by som ju v tehu radsej nedavala ale uplne povrchovo, za pokus nic nedas.

martina9999
26. dec 2016

na precistenie zvnutra zas vytazok z grepfruitovych semiacok, je to prirodne, zas ci v tehu ano ci nie radsej pozri na nete. viem ze grep by sa moc nemal, koli chininu ci co, ale ja som sem tam grep v tehu jedla. to ta supka sa nema myslim hlavne. ten vytazok zo semiacok mozno mozes.

kacenka2803
29. dec 2016

Aha to je super sama si uvedom že petržlen a urologicky čaj nejdes vipit na litre je to otázka dvoch troch dní to je všetko taká mini kura mne to neuškodilo pri malom keď som ho čakala hádam to neuškodí ani tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre