Čo mi pomože na hemeroidy?

nikolka4
2. sep 2011

čo je dobré na hemeroidy ked som v 35týž tehotenstva?prosím je to bolesť :(

majka_3
2. sep 2011

Fuu..treba ryyychlo preliecit... nieco poradia v lekarni alebo tvoj gynekolog. 😉 trebars gel s dubovej kory a kupel s dubovej kory. a hlavne upravit stravu viac vlakniny aby sa pri stolici nevytlacali a nedrazdili hemeroidy. 🙂

happy8051
2. sep 2011

urcite dubova kora a velmi dobre su homeopatocke cipky a mast AVENOC, pouzivala som po porode

vejinka
2. sep 2011

ano ta mast avenoc je super je to homeo takze to mozes.vela tekutin vlakniny a pohybu.ale ten urcite mas. glicerinove cipky tiez pomozu rychlejsie sa vyprazdnis a pekne premazu takze je to bez bolesti.

dadka22
2. sep 2011

bravčová masť zmiešaná s práškovým cukrom

zuzana17
2. sep 2011

Ja som brala Cyklo3fort, predpísal mi to gynekológ. A pomohlo.

ludka140281
2. sep 2011

faktu mast a faktu cipky...sedave kupele v odvare z dubovej kory 😀 ....mne to pomaha

stanislavao
2. sep 2011

no nam v rodine najlepsie pomohla obycajna bravcova mast. lacne, ucinne, ziadne alergeny a chemikalie.

kamajka
2. sep 2011

mne avenoc nepomohol.. a problemy s tym mi ostali dodnes...skoda ze som o masti bravcovej s cukrom nepocula vtedy🙂

nikush
2. sep 2011

jedine co mi pomohlo (a taha sa to so mnou uz roky) je Faktu mast, do tyzdna mam pokoj

madamebutterfly
2. sep 2011

Nikolka, ja by som heoroidy neriesila na gynde,ale na chirurgii. Ja som mala velmi olestive a navrete hemoroidy mesiac a gyndos mi lenpredpisoval masticky ako faktu a mastu a detralex a nic z toho. A ked som od bolesti uz an spavat nemohla,isla som na pohotovost kdemi veali zeje to cele zapalene apokial sa zapalneude riesit bude nebezpecny pre babo. Tak mi dal krem obsahujuci kortikoidy, ktore sa nemaju uzivat. Viacnez dva tyzdne,inak skodia. Ale povedali m ze zapal siriaci sa telom je pre dieta ovela nebezpecnejsi. A este dodal preco som neprisla skor,ze liecit na gynde hemoroidy je ak liecit neplodnost zeny pre chirurga. Na tvojom mieste urcite zajdem na pohotovost na chirurgiu. Su to hrozne bolesti a netreba trpiet. Mne olesti presli do dvoch dni a po tyzdni som anevedela ze som nejake hemaky mala.

macik27
2. sep 2011

záleží od toho v akom je to štádiu a čo to spôsobuje....mne to spôsobovala malá a nepomohlo ani ošetrenie chirurgom 😠 ...nakoniec mi museli spraviť cisársky v 37tt a hned ma aj operovali...radšej vyhľadaj lekára možno stačí dať len lieky na posilnenie žilových stien...čím skôr tým lepšie 😉

marikac
2. sep 2011

mne pomaha mast faktu-tiez ma navstivili hemoroidy---cert mi ich bol dlzen ☹

lenkasm
7. okt 2011

Masti a dubová kôra sú najlepšie. Ak by to nepomáhalo, určite sa poradiť s gynekológom. Tiež veľa vlákniny do stravy: http://www.hemeroidy-lecba.com/hemeroidy-tehote...

rebeka25
7. okt 2011

no a uz ked to mas teraz tak este pockaj po porode.. Pisem z vlastne skusenosti... Ale najviac zabralo Faktu a dubova kora....

kreta
7. okt 2011

poznnám tu bolesť, nikomu ju neprajem. Je to fakt nepríjemné a bolestivé. Mne pomáhalo každodenný sedavý kúpeľ v dubovej kôre a mast Avenoc, niekoľkokrát denne som sa umyla, aplikovala masť a aspoň nachvíľu som mohla normálne fungovať. Teraz sa snažím, aby sa to nevrátili, preto papám ovocie, pijem dostatok tekutín, vynechané biele pečivo, nalačno 1 lyžicu olivový olej alebo ľanové semienka. Držím palce, nech to čoskoro prebolí ...

deninka27
7. okt 2011

Ja ti poradim Avenoc-je to nieco na prirodnej baze je fajny skus urcite pomoze 🙂

estherka73
7. okt 2011

Budem sa opakovať, ale tiež zabrala mastička Faktu a kúpeľ v dubovej kôre. A teraz užívam aj Mobiven, je to podobné ako Detralex, len nie je na lekársky predpis a obsahuje aj diosmín, super mne pomáha tak na hemoroidy ako aj kŕčové žily 😀 .
http://www.mojalekaren.sk/mobiven-micro-tbl-flm...

nnell25
8. feb 2012

Caute baby chcem sa len poradit, kolko mozem pouzivat tu masticku faktu? natieram si to uz tyzden a az teraz citim ake tak zlepsenie snad sa to uz stahuje a neviem ci mam pouzivat aj cipky alebo nie. Nekrvaca mi to ani neboli iba svrbi sem tam. Nemam ani problem ist na zachod nechapem preco sa mi to objavilo. Dakujem

olipo
31. okt 2013

Zdravím, keď bola manželka tehotná taky mávala dosť problémy. Vyskúšala všetko možné až nakoniec nám známa odporučila Hemodin AKUT. Ten ji celkom spoľahlivo pomohol.

powerica1
31. okt 2013

dubova kora, uvarit a sedaci kupel je tiez dobry

timealackova
1. nov 2013

dobry den ženy, ja hemoroidy trpela hneď po pôrode. lekár mi odporučil kúpele a mastičky, pretože ja tabletky jesť nechcel kvôli dojčeniu. nič mi nepomáhalo, navyše som sa nemohla venovať pohybu kôli dcére. nič moc mi nepomáhalo. kamarátka z poradne mi odporučila anurex, ktorý funguje na prírodnej báze a lieči chladom. pomohol mi do troch týždňov. väčšinou nedám na reklamy, ale toto môžem s klidek odporučiť všetkým. 😅

m_ij_ka
1. nov 2013

kúpeľ v dubovej kôre, psyllium, betadine, pityol, hemostop gel

mirkami7
1. nov 2013

Ahoj,ja ked mám s tým problém dám si Avenoc čipky,sú homeopatické,takže pravdepodobne ich môžete užívať aj v tehotenstve,ja si dávam len na noc,ale môžete si dať aj viac krát za deň,mňe velmi dobre zaberajú a je to pre mňa najjednoduchšie použitie,než sa prplať s neakými masťami.

jolanamikusova
23. jan 2014

ahojte,
ja som hemoroidy trpela v tehotenstve a v období po pôrode, a nešlo sa ich nijako zbaviť, hoci som použila mastičky, kúpele, tabletky aj čapíky, a fakt som sa s tým natrápila. prechádzala som diskusie na nete, a veľa ľudí chválilo prípravok anurex. objednala som si ho taky, prišiel mi na druhý deň až domov. Používala som ho pravidelne ako písali v návode, ak tomu ešte natierala mastičkami proti svrbeniu. Pomohlo to a som vyliečená, dúfam že to tak vydrží, ale musím povedať, že reklama na anurex neklame, ako jedna z mála

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kris557
24. jan 2014

ja som po pôrode používala DUBOVÚ KôRU

barbora_789
23. jún 2014
Používateľ barbora_789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barbora_789.

ja som ku koncu tehotenstva používala hemostop gél a po pôrode som pridala ešte aj hemostop tabletky na riadne preliečenie, ale po pôrode sa vždy zvyknú hemoroidy vraj upraviť, lebo ženy má už viac pohybu 🙂

alexandra1110
6. aug 2014

Ahojte baby,
me sa hemoroidy vyskytli v tehotenstve. Je to nepríjemné, hrozne to bolí a páli. Vyskúšala som takmer všetko, ale nic nezaberalo. Potom mi kamarátka odporučila zmrazenia hemoroidov, anurex. Bála som sa, že som vyhodila peniaze von z okna, je to celkom drahé. Po aplikácii som prestala krvácať, bolesť a pálenie postupne odišlo. Odporúčam anurex každej babe aj počas obdobia tehotenstva.

ivkax
15. aug 2014

Mne doktor poradil FINE6 kúpila som ho v lekárni a pomohol. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre