Čo mi pomôže na zdúrenú sliznicu nosa?

barchee
13. júl 2013

Baby, ktoré máte zdurenú sliznicu nosa, pomáha vám na to niečo? Mne sa teraz asi posledné 2 týždne začal dosť upchávať nos, viem, že je to tým, že sliznice v tehu môžu byť zdurené a podráždené....ale či sa s tým dá niečo robiť 😅 zatiaľ si dávam sprej do nosa s morskou vodou a v krajnom prípade-keď je už moc upchatý - si streknem jeden strek detského olynthu - ale to naozaj len v nutnom prípade, keďže mám skúsenosť s návykom na nosné kvapky a nechcem sa tam zas dostať 😔

amelie123
13. júl 2013

mne pomohla po niekoľkých týždňoch až soľná fajka. a to som už fakt bola v koncoch. tri dni som "fajčila" vždy po 15 minút a potom sa mi nos uvoľnil. som skoro plakala od úľavy, lebo mňa sa to držalo celé týždne, skĺzlo to do normálnej nádchy a nazad do tehu nádchy...hrôza a des:((

luuuciiik
13. júl 2013

ty si síce tehu,ale ja som mala s nosom dlhšie problémy (zápaly,stále opuch sliznice,prepážka) 🙂 no mne na toto všetko tak akurát pomohla jedine operácia,nič iné 😉 a teraz som lne na vincentke,dávam si na to pozor,aby sa mi to späť nevrátilo 😎

denuss
13. júl 2013

Ahoj, aj ja s tym mam problem skoro od zaciatku tehu,ale u mna je to len ked lezim, vacsinou na boku..vydrzat sa to da, dakedy mi pomoze zmenit polohu...z lekarne okrem morskej vody nic nemozeme a myslim,ze to treba len vydrzat, aj keby nieco zaberie(napr. naparovanie,harmancek), bude sa to opakovat, kedze je to sposobene hormonmi..ved uz len par tyzdnov v tvojom pripade🙂, drzim palce

usiko
13. júl 2013

ja som mala permamentne zapnuty zvlhcovac vzduchu a dnu som davala matove alebo eukalyptove kvapky.....den aj noc...ked som nezapla, ranosom citila upchaty nos, sucho v hrdle a podobne....

tatko_bebe
13. júl 2013

nemas nahodou alergiu? inak kup si cisty fyzilog v ampulkach- maju v kazdej lekarni (aspon dufam) a pouzivaj na prevlhcenie len to pokial nevylucis ci ide o alergiu alebo nieco ine, morska voda je super marketingovy tah

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre